Sayfa 865/1008 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    iki kağıdımdan biri parmak uçlarımdan boyuna suya batırıp çıkartıyor şemsiye sahibi mi yapmağa çalışıyor anlamadım

neyse iş kötüye giderse bu konuda deneyimli arkadaşımız var şemsiyeyle nasıl oturulur nasıl kalkılır ,nasıl hareket edilir tecrübesinden faydalancaz artık
    Dernek başkanı Ayhan başkan dan ve genel sekreter Bozkurt beyimizden bu konuda tavsiye alabilirsiniz ben de almayı düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hangisini cizeceğime karar veremedim memedabi aselsi mi ciziyim yohusa kuşumu ciziyim
    Acil bae den para gelmesi lazım yoksa sele kapildik

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,402
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Dernek başkanı Ayhan başkan dan ve genel sekreter Bozkurt beyimizden bu konuda tavsiye alabilirsiniz ben de almayı düşünüyorum.
    hangisi daha tecrübeli ondan alalım bari

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,402
    Sırtımızda yumurta küfesimi var Ayasofya baktık olmuyor keseriz teknenin çıpa ipini nabalım

5.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Acil bae den para gelmesi lazım yoksa sele kapildik
    Karton stokun yeterli mi, suyun şiddeti giderek artıyo, daha fazla tutamam başıın çaresine bak dayucuğum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Karton stokun yeterli mi, suyun şiddeti giderek artıyo, daha fazla tutamam başıın çaresine bak dayucuğum
    Bu iş grandsupercycle da biter dayı

7. ibrahim Haskoloğlu
    @haskologlu
    ·
    30 Kas
    ����#SONDAKİKA | ABD Biden Yönetimi, Türk yetkililere, Hamas'a ve Rusya'ya destek konusunda uyarıda bulundu ve

Türk şirketleri, Rusya'ya mal ve hizmet sağladığı için yaptırım tehlikesiyle karşı karşıya.

— The Wall Street Journal.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Mağaradan cikmislarmi yaw
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 865/1008 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •