Onemli Gunler Banner
Sayfa 879/1024 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sakso diye bir şirkette koordinatör olmak için ne yapmak lazım acaba
    Madonna'dan özel ders almanız gerekebilir.
    kah::kah...

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Madonna'dan özel ders almanız gerekebilir.
    kah::kah...
    ben utanırım yahu tv lere adımın altında sakso şirketinin koordinatörü yazan bi yazı ile çıkmaya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben utanırım yahu tv lere adımın altında sakso şirketinin koordinatörü yazan bi yazı ile çıkmaya
    Global olmak lazım.

bu arada soner yalçının saklı seçilmişler kitabı gerçekten ben Türküm ben muhafazakarım ben milliyim ben yerliyim ben milliyetçiyim diyen herkesin okuması ve kendinden utanması gereken bir kitap
    ancak bu bilebenim soner yalçın ın mit ajanı olduğu hakkındaki kanaatimi değiştirmeye yetmez.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Global olmak lazım.
    o kadarda globalleşemiyom.

6,4596 -0,1232 -1,87%

Ya bir de iş anlaşmalarında ne kadar çok sorun yaşanır di mi.Misal firmanın bir elemanı telefon görüşmesi yaparken karşı firmaya çek kabul edermisiniz dedi.Karşıdan sordular hangi çek diye, di mi efendim ne cevap vereceksiniz.Sıkıntılı o firma.

8.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Bulaşıcılık nedir abi. Sacma sapan terimler. Ekonomi çöktü batıyor firmalar işte. Çürükler eleniyor.
    Bulaşıcılıktan kasıt aslında şu, bir firma konkordato ilan ettiğinde kanun onu alacaklılarından belirli bir süre koruyor. Ancak bunun sakıncalı başka bir tarafı var. İçinden geçtiğimiz sıkıntılı süreçte ortalıkta çok sayıda sağlam fakat ödeme alamayınca çökebilecek şirket var. İşte bu konkordato ilan eden şirketler bulaşıcıık etkisi ile hasta olmayan ama virüs bulaştığında hastalığı kapıp konkordato trenine katılabilecek ek potansiyel barındırıyor.
    Sonuç olarak şu koşullarda konkordato müessesesi ekosistem içinde parabolik olarak yayılıma etkisi gösterebiliyor.

İşte gerçek bulaşıcılık bu. O nedenle bu tür buhranlı zamanlarda konkordato yerine şirketlerin hızlı bir şekilde iflasa gidecek yolun açılması sıçrama ve parabolik yayılma hızını kesmenin tek yolu gibi gözüküyor.

Çürükleri sağlamların yanında sağlamları da çürütecek şekilde fazla tutmamalıyız. Çürükleri hemen ayıklamalı ve onlardan kalan sağlam posayı sağlamlara hoşaf yapıp içirmeliyiz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 879/1024 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •