Sayfa 886/1008 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    8.833 şort denemesi akşam veya sabah seansında longa dönmek üzere
    8.803 kapandım abey. sabah long kovalarım yeni dip yaparsa

gece çakmaya devam etti..

ben köşeme çekileyim.. film izlerken mayışıp zıbarırırm heralde

şu aralar gece gözümü kapayınca beynimin içindekileri fotoraflar şekilinde görmeye başladım

aradığım belayı bulmama az kaldı ellaamki.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. İş adamı Nurettin Koçak vefat etmiş.

Eskiden Kutlutaş, STFA, GAMA, GÜRİŞ, ENKA, TEKFEN çok ihale alırdı. Şimdi yurt içi müteahhitlik işleri azaldı gibi.

İnternet sitelerine baktığımda faaliyetleri oldukça azalmış isimleri kalmış gibi.

Geçen bir sohbet odasında müteahhitlik patron işidir, iş kovalamayınca iş başında durmayınca küçülme kaçınılmaz deniyordu.

https://www.kutlutas.com.tr/tr
    https://www.stfa.com/tr/

https://www.patronlardunyasi.com/hab...yitirdi/298332

Kutlutaş Holding kurucusu ve Ortaklar Kurulu Başkanı Nurettin Koçak yaşamını yitirdi. Koçak, Türkiye'de bir çok inşaat projesine imza atan isimdi. Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası Başkanlığı'na da yapan Koçak, eski Cumhurbaşkanı Turgut Özal'a da yakın isimlerden biriydi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bence akıllıca yönetiliyor. Eski ortaklar çıktı Franszılar kaldı ama çağrı da olmadı.

Ajet HUB olarak Esenboğa ve Sabiha Gökçen kullanacakmış. Sunexpress için de Antalya önemli bir HUB. İleride transfer merkezi yaparız diyorlardı ama AJet Esenoğa'yı transfer merkezi yapabilir. 200 uçak olacakmış ileride.

Bilançosuna göz attım,kısa ve uzun vadeli borçları cirosundan çok fazla. ilk 3 Çeyrek hasılatı 23.817.499.000 tl.
    En büyük kazancı yabancı para çevrim farklarından.(enteresan bilanço )

YTD

5. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku

Bilançosuna göz attım,kısa ve uzun vadeli borçları cirosundan çok fazla. ilk 3 Çeyrek hasılatı 23.817.499.000 tl.

YTD
    Almatı'ndan iyi para kazanıyoruz dediler 2. inci pist gerekiyormuş. Esenboğa ve Antalya için peşin ödemeler oldu, ondan kaynaklı kısa vadede çok borçlu olabilir. Esenboğa 3. pist gerekiyormuş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

7. Doğru diyorsun en büyük tahribat orada
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    vala bana sorarsan % 100 zam gelse bile benim için haber niteliği taşımıyor inanki üstad.

ekonomi belki ilerde düzelir.. para pul bir şekilde dengelenir vs vs.. gelecekte

ama bu çöken ahlak bi daha yerine gelmez.

semantik bir örüntü olarak kalır beyinlerde sadece şu saaten sonra.

bunu başaran akp dir.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben hayatım boyunca beni dolandırmaya kalkışmamış tek bir kişiyi dolandırmadım. Sülün Osman muhtemelen bu sözleriyle de kendisini aklamak sahtekarlığının peşindeydi; fakat en azından yaptığı suça ahlaki bir dayanak peşindeydi.

YTD

Sayfa 886/1008 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •