Sayfa 889/1000 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: Viop XLIII

1. Uzun zamandır telefon kullanmıyorum, bir çok yerde SMS gerekiyor mecburen kullanılıyor. Türkcell tarifesi pahalı gelmişti Türktelekom'a geçmiştim.

Telefon faturası 40 TL
    Internet faturası ise Tivibu ile geçen ay 178 TL idi bu ay 187 yapmışlar, Tivibu yenilendi dediler ondan olabilir.

Esas olay telefondan ziyade internete dönmüş olabilir.

Bu arada cep telefonu şirketlerinin roaming geliri diye bir şey var, genelde Türktelekom ve Vodafone için çekmiyor şikayeti var. Benim evde de sesiniz az geliyor diyorlar balkona çıkınca düzeliyor. Turist ve yabancılardan hangisi iyi ise o kazanıyor olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Dün bir arkadaşın mesajına cevap vermiştim, grafikler traderlar için, yatırımcı ise onlara genelde bakmaz ileride ne olacağına bakar bence.

Yatırım enstrümanlarının tanıtımlarında geçmiş performans gelecek için garanti anlamına gelmiyor vs ifadeler de yer alır.

3. Bugün BBHT'de Didem Arslanoğlu konuğa sordu, bizim bildiğimiz borsalarda küçük eller küçük traderlardır görünmez el ise büyük yatırımcıdır, borsada neler oluyor, bu tip bir şey mi var siz ne diyorsunuz vs.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    PALA'nın aile hayatı olmaz. PALA'nın sadece kendisi vardır. Önemli olan kendi menfaatidir, refahıdır. Bunun haricinde diğer insanlar ülke şu bu hiç önemli değildir. PALA'nın vicdanı olmaz. Dışardan bakınca PALA çok yardımsever, kol kanat geren, iyiliksever gibi görünür. Bu görüntü sadece suretendir, imajı için öyle davranır. PALA iç dünyasında sadece kendi için yaşar. PALA için önemli olan şeyler sadece ucu kendisine dokunacak şeylerdir. PALA psikopati özelliğini en üst derecede mükemmelce üzerinde taşır , antisosyaldir , acıma duygusu asla olmaz. PALA'nın borsaya bakışı şudur, bir insan enayi ise kazıklanmayı hak ediyordur.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Efendim şampanya çok güzel olmuş isminizi bağışlar mısınız?

Bağışlamam.

Affetmem.

Hatırlamam...
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    PALA'nın aile hayatı olmaz. PALA'nın sadece kendisi vardır. Önemli olan kendi menfaatidir, refahıdır. Bunun haricinde diğer insanlar ülke şu bu hiç önemli değildir. PALA'nın vicdanı olmaz. Dışardan bakınca PALA çok yardımsever, kol kanat geren, iyiliksever gibi görünür. Bu görüntü sadece suretendir, imajı için öyle davranır. PALA iç dünyasında sadece kendi için yaşar. PALA için önemli olan şeyler sadece ucu kendisine dokunacak şeylerdir. PALA psikopati özelliğini en üst derecede mükemmelce üzerinde taşır , antisosyaldir , acıma duygusu asla olmaz. PALA'nın borsaya bakışı şudur, bir insan enayi ise kazıklanmayı hak ediyordur.

6.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    Güzel tarif olmuş.

Normalde bizde Ağa'nın eli tutulmaz denir, Kırkpınar Ağa'lığı vs para ile satılır. Bizim borsaya Ağa düzeni gelse daha iyi olur.

Her hissenin ağalığı ihale ile satılsın, alış ve satış aynı fiyat olsun, parası biten ağa yerine yeni ağa ihalesi yapılsın.

Bir FOREX şirketinde EURUSD alış satış aynı fiyattı, tek şart 5 dakika süre ile pozisyonu kapatamıyordun.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Efendim şampanya çok güzel olmuş isminizi bağışlar mısınız?

Bağışlamam.

Affetmem.

Hatırlamam...
    Şampanya,siyah havyar ve.....dans...

https://www.youtube.com/watch?v=ssid...el=IvanaNjezic

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bu yangınların nüktedan santrallerin yanında çıkması da pek bi tuhaf.

bu arada kendisinden pek hazzetmesem de saygı duyduğum MOONLOVER ENVER hazır Kılıçdaroğlu'nu bulmuşsun karşına oturmuş röportaj yapıyorsun. Arkadaş gazeteci televizyon sunucusu isen patlatsana sorunu : '' Seçmene söz veriyor musunuz, iktidara geldiğinizde derhal TARSUS kazısı ile ilgili her şeyi açıklayacağınıza dair ? '' diye.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 889/1000 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •