Onemli Gunler Banner
Sayfa 889/1002 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: Viop XLVIII

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    hala şu başlıkta endeksin en hacimli kağıtlarının yazılıp, mal pazarlanabileceği düşünülüyor...yahu bu başlığın takipçisi nedir, bunların portföyü nedir, bu adamların ikna olma ihtimalleri nedir.

twitter gibi ortalama bilgi düzeyi çok düşük, 100 binlerce takipçisi olan adamı anlarım, inek ısırığı kadar etkisi olur u-20 da...ama bu başlıkta o beklentide olamak, hayal alemi resmen.
    ben kalekim geleceğin sasası olur dedimdi.

sasanın yarısı olabildi ama güzel gitti be

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelecek yılın haziran ayında gerçekleşecek seçimlerle ilgili konuşarak "Cumhur İttifakı'nın adayı benim" dedi.
    9 haziran 2022 de açıklamış
    O gün Cumhurbaşkanı nın en fazla 2 kez seçilebildiğini unutmuş olmalı
    son dakka YSK dan aday olamaz derseler nolcak
    YSK böyle birşey diyemez/demezdaha bugün 11 ile bakmışlar seçim için engel bir durum yok demişler o illerde katılım oranını merak ediyorum kac kişi çıkacak.

3. Ben de depremden önce durup dururken gece ruyamda nas felak surelerini duydum, mesafeyi koru diye ses duydum. Komşu ile mesajlaşmaları minimuma indiridim ama burada 2 ayrı kişiden sataşma oldu şaştım kaldım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ben kalekim geleceğin sasası olur dedimdi.

sasanın yarısı olabildi ama güzel gitti be

afedersin ama senin benim yazmama bi mikim olmaz, kalekim de bile bir şey olmaz...bir şey olmuşsa da denk gelmiştir...madem ariston abi bile küfre başladı, biz de kasmayalım
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    afedersin ama senin benim yazmama bi mikim olmaz, kalekim de bile bir şey olmaz...bir şey olmuşsa da denk gelmiştir...madem ariston abi bile küfre başladı, biz de kasmayalım
    yazmakla olacağından değil.. olursa bildim diyecez ya

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelecek yılın haziran ayında gerçekleşecek seçimlerle ilgili konuşarak "Cumhur İttifakı'nın adayı benim" dedi.
    9 haziran 2022 de açıklamış
    O gün Cumhurbaşkanı nın en fazla 2 kez seçilebildiğini unutmuş olmalı
    son dakka YSK dan aday olamaz derseler nolcak
    Nassı yani?
    meral aplan onun için mü tepükledi masayı?
    gılınçdarın garşısına o mu çıkacak?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben de depremden önce durup dururken gece ruyamda nas felak surelerini duydum, mesafeyi koru diye ses duydum. Komşu ile mesajlaşmaları minimuma indiridim ama burada 2 ayrı kişiden sataşma oldu şaştım kaldım.
    abi ben bekar yaşıyorum duvardan ses geliyor ama üstteki komşu baya ereksiyonlu her gece.

o nedenle anca böyle ayıp ayıp şeyler duyuyorum. tıklasam duvarı şimdi olmaz.

bi cinim bile yok.

Akşener: Kılıçdaroğlu önerimi kabul etmedi, hiddetlenip ayağa kalktı
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 889/1002 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •