Sayfa 89/136 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 705 - 712 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    eywallah dostum,

bu arada ATATP aldim sabah, galiba tavana gidiyor 50K aama bi giris yapalim dedik , hisse uctu ,,neyse karla baslamak iyidir

#ASTOR'da beni sasirtan, avrupadan, yurtdisindan yogun sekilde is almasi,
    isler cok buyuk degil ama bu ilerisi icin saglam bir bilinirlik, satis agi demek , ben GEsanin,CW daha aktif oldugunu saniyorken, urfali resmen geldi gecti , uygun yerlerden girecem, sabahta KONTR 9 milyon dolarlik trafo satmis

Birlesiminde masallahi var , yesil yesil iki gundur , Akiyor ,, aksinda
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

2.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    eywallah dostum,

bu arada ATATP aldim sabah, galiba tavana gidiyor 50K aama bi giris yapalim dedik , hisse uctu ,,neyse karla baslamak iyidir

isler cok buyuk degil ama bu ilerisi icin saglam bir bilinirlik, satis agi demek , ben GEsanin,CW daha aktif oldugunu saniyorken, urfali resmen geldi gecti , uygun yerlerden girecem, sabahta KONTR 9 milyon dolarlik trafo satmis

şirketlerin borsada işlem görmesi şefaflığı artırdığı için müşterilerin de güveni artıyor...bu güven ile birlikte siparişler de artıyor...borsaya açılmış her şirket bu şekilde müşteri pörföyünü genişletmiştir...borsada hisse senedi alan yatırımcıları da memnun etmek çok önemli...onların duaları gerçekten de çok etkili..dikkat ediyorum yatırımcısını memnun etmeyen şirketler çok kötü giderken ,memnun edenler ise kat be kat büyüyorlar..yatırımcı kitlesi aynı zamanda binlerce kişiden oluşan bir reklam gurubu demek...iyi reklam güzeldir...tv lerdeki reklamın yapamadığını bu yatırımcı gurubu gönüllü olarak yapıyor....böylece ortaya da kazan kazan förmülü çıkıyor...ne yazık ki hala bu gerçeği idrak edemeyen patronlar var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şirketlerin borsada işlem görmesi şefaflığı artırdığı için müşterilerin de güveni artıyor...bu güven ile birlikte siparişler de artıyor...borsaya açılmış her şirket bu şekilde müşteri pörföyünü genişletmiştir...borsada hisse senedi alan yatırımcıları da memnun etmek çok önemli...onların duaları gerçekten de çok etkili..dikkat ediyorum yatırımcısını memnun etmeyen şirketler çok kötü giderken ,memnun edenler ise kat be kat büyüyorlar..yatırımcı kitlesi aynı zamanda binlerce kişiden oluşan bir reklam gurubu demek...iyi reklam güzeldir...tv lerdeki reklamın yapamadığını bu yatırımcı gurubu gönüllü olarak yapıyor....böylece ortaya da kazan kazan förmülü çıkıyor...ne yazık ki hala bu gerçeği idrak edemeyen patronlar var...
    sayın keko kagıtları hareketlendırıyorsun gıttıgın yerde bır ara sayasa gelsen

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    sayın keko kagıtları hareketlendırıyorsun gıttıgın yerde bır ara sayasa gelsen
    gönül bir kelebek gibidir hangi çiçeğe konacağı belli olmaz...sayaşın da rüzgar santralleri ile ilgili iş yaptığını duydum ama doğrusu hiç inceleme fırsatım olmadı..o sıralarda gesan , europower ve cwene ile ilgiydim...artık onlarda kolay kolay ucuzluk yakalamak zor..ben de yeni yeni bu işler ile ilgilenen ve henüz keşif edilmemiş hisseler dadandım..

malum ilk dadandığım hisselerden birisi birleşimdi..ikincisi süreç olarak henüz embriyo evresinde olan kocaerdi..üçüncüsü ise bence doğmuş olan atatp dir...ben artık biraz yenilere takılmak istiyorum...fiyatlanmış ve keşif edilmiş hisseler takılacak olsam herhalde ilk aşkım olan gesan ,europower veya cwene takılırdım..ama onlarda kısmetimi yediğimi düşünüyorum...onların da elbette gidecek yolu vardır ama benim kısmetim o kadardı...bence bazen rızkımıza da razı olmamız lazım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Bugünde tavanlamışız harika yayladayım doğada çok bakma fırsatı olmuyor ama gün sonu izlemek bile güzel...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Bofa nın 577.000 lot sattığı bir gün tavanlamak iyi oldu.. Hissede yatırım fonları yok emeklilik fonları yok. Bofa yfin qnb kullanan citi nin çok sınırlı malı var (yaklaşık 1 milyon lot).. Sen ben tahtacı gidiyoruz..

7. Bu forumun yöneticileri neden hisseyi anapazarda gösteriyorlar. Daha öncede yazdik. Hatta forum yönetimine mail atan arkadaşlar oldu. Tekrar yazalım BRLSM YILDIZ PAZAR HİSSESİ DIR. LÜTFEN HAKKINI VERİP DOGRU YERDE KONUMLAYIN.

8.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    eywallah dostum,

Astor firmanın artısı diğerlerinden daha büyük kva trafo yapması europower yaptığı trafolar 500 kva kadar olması lazım Buda sadece 20-30 köy hane sine yeter
    Ama aktörün yaptığı büyük yük merkezlerin yani TEDAŞ gibi yapılan yerler

Astor firması Hollanda firması olan eaton firmasını batırdı şuna tr tek şirket büyük trafo yapan

Sayfa 89/136 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •