Sayfa 898/1001 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kaynak yok tarrak var yin mi ?
    Deniz tarrakı mı?güzel meze olur.

Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku
    Deniz tarrakı mı?güzel meze olur.
    denizden babam çıksa yerim beya...
    .....yorgun demokrat.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben buna katılmıyorum. Batan batacak abi serbest piyasa değil mi kim kafasına silah dalıyor al diye bilmiyorsa almasın devlet korusun korusun diye diye angut bi insan grubu oluştu batacak acısını çekecek dersini alacak ondan sonra ya devam edecek ya tamam diyecek haddini bilecek herkes. Kar da zarar da kendinin devlet düzenlemeyi yapar çekilir.

Ha tartışılacak şey şu, açık açık manipülasyon yapılıyor kimse bir şey demiyor spk vb çok hataları var ve daha kötüsü kendileri de içinde bunlar düzeltilmeli değilse serbest piyasaya müdahale gereksiz. Ben vobda dünyanın dayağını yiyorum o zaman ye dayağı devlet kurtarsın var mı öyle dünya elbette yok...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bakış açın çok yanlış, temel analiz ile 3 TL olması gereken hisse 300 TL oluyorsa, burada kabak gibi manipülasyon vardır. Grup vardır, organize bir şekilde bu oyun oynanıyordur.

SPK nın göstermelik cezaları, dostlar alış verişte görsün misali.. elde edilen karın 10 katı ceza verilir ve 3 yıl hapis yatarsın densin...bak bakalım operasyonlar nasıl bitiyor.

Bürokrasi işin içinde, siyasiler, onların yakın dostu, akrabası vs..hatta SPK bile işin içinde bence.

Yok serbest piyasa, yok kendi düşen ağlamaz vs hikaye bunlar.

Ha ben hiç bulaşmadım bu hisselere, heves de etmedim. Buradan kazanacağım parayı da istemem...ama bu tuzağa düşen acemi kumarcılara kızıp, ne halleri barsa görsünler diyemem. Devlet bu yüzden var, düzenlemeler bu yüzden yapılıyor. Kurt la kuzuyu baş başa bırakmamak lazım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bakış açın çok yanlış, temel analiz ile 3 TL olması gereken hisse 300 TL oluyorsa, burada kabak gibi manipülasyon vardır. Grup vardır, organize bir şekilde bu oyun oynanıyordur.

SPK nın göstermelik cezaları, dostlar alış verişte görsün misali.. elde edilen karın 10 katı ceza verilir ve 3 yıl hapis yatarsın densin...bak bakalım operasyonlar nasıl bitiyor.

Bürokrasi işin içinde, siyasiler, onların yakın dostu, akrabası vs..hatta SPK bile işin içinde bence.

Yok serbest piyasa, yok kendi düşen ağlamaz vs hikaye bunlar.

Ha ben hiç bulaşmadım bu hisselere, heves de etmedim. Buradan kazanacağım parayı da istemem...ama bu tuzağa düşen acemi kumarcılara kızıp, ne halleri barsa görsünler diyemem. Devlet bu yüzden var, düzenlemeler bu yüzden yapılıyor. Kurt la kuzuyu baş başa bırakmamak lazım.
    temel analize göre fiyat belirlenecekse her bilanço dönemi hissen ya çok pahalı olur yada çok ucuz ?
    .....yorgun demokrat.

5. garanti günlük grafikte 6.55 altında kapanışta RSI UYUMSUZLUĞU OLACAK GİBİ...6.55 ALTINDAN ALINABİLİR BENCE....

[IMG][/IMG]

6. %2 hisse ayrıcalıklı hisse ile borsada işlem gören şirketi yönetiyor. İçini boşaltıyor bedelli sermaye artırımı yapıyor. Mesela ihlas Grubu 5 kuruş vermeden kaç kez bedelli sermaye artırımı yapmış. Kaç kez zarar etti temettü vermedi vs bunun ky için kuralı vs olmalı.

7. Covid geçirenlerin 3 de 1 de nörolojik hastalıklar oluyormuş.
    Deprasyon,kaygı bozukluğu,perkinson vb.
    Bu salgın çok farklı diyorlar.
    habertürk tv.de canlı.

Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku
    Covid geçirenlerin 3 de 1 de nörolojik hastalıklar oluyormuş.
    Deprasyon,kaygı bozukluğu,perkinson vb.
    Bu salgın çok farklı diyorlar.
    habertürk tv.de canlı.
    e günaydın madem..

kaynak sayılır mı ?
    .....yorgun demokrat.

Sayfa 898/1001 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız