Sayfa 898/1002 ÝlkÝlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,177 - 7,184 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz XII

1.  Alýntý Originally Posted by MedwiG Yazýyý Oku
    yabancilarin bile saygý duyduðu , övgüler sarf ettiði Atatürk hakkýnda onun kurtardýðý ülkede yaþayan insanlarýn sacma sapan sözler sarf etmesi en hafif tabirle aymazlik . Evinizde oturup elinize telefon alýp keyifle bu ülkenin kurucusuna ne kolay laf sarf edebiliyorsunuz ? Atatürk kýrmýzý çizgimiz kimse ne burada Atatürk’e laf edemez heleki iftira iceren deli saçmasý sözleri asla .. Biraz beyniniz elinize hükmetsin ..
    Siz bu forumda fikrini yazan insanlara küfür edilmesini teþvik ediyorsunuz. Küfür eden kiþi ise sizin raki içtiðiniz yakýn arkadaþýnýz. Onun kendine bile saygýsý yok, yapar. Sizi düþürdüðü durum ortada. Atatürkçülüðü üzerinde küfür yazan paspas ve ilaç kutulariyla mi savunacaksiniz?
    Ben olsam moderatorlugu býrakýrdým.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Alýntý Originally Posted by ayvagobeknuri Yazýyý Oku
    Siz bu forumda fikrini yazan insanlara küfür edilmesini teþvik ediyorsunuz. Küfür eden kiþi ise sizin raki içtiðiniz yakýn arkadaþýnýz. Onun kendine bile saygýsý yok, yapar. Sizi düþürdüðü durum ortada.
    Benim bu mesajýmý alýntýlayinca ozur dileyeceksiniz sanmýþtým ama akýl vermek için alintilamissiniz , benim sizin aklýnýza ihtiyacým yok hele ki Atatürk’e baþtan asagi iftira içeren sözlerle laf eden biri bana moderatörlüðü býrakmamý tavsiye etmesine hiç yok , siz birilerine tavsiye vermek yerine kendinize bir bakýn ve bende bir tavsiyede bulunayým haksizsiniz ama doðru söylemiþ gibi devam ediyorsunuz etmeyin …

Not : fikrini yazan birine demiþsiniz siz fikir yazmadýnýz iftira ve deli saçmasý sözler yazdýnýz bunuda bu ülkenin kurucusu aleyhine yaptýnýz , sizi direk atmam lazýmdý yapmadým bu yüzden ýsrarla devam etmeyin

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardýr. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Fikir dedigi de riza nur oç'nin zirvalarý ha!

4. Fransýz devriminin Turkiye yüzünü, sembolünü riza nur oç'nin hezeyanlariyla mi savunacaksin?!

Sýkýyý gorunce kaçanlar sana benzer, kivirtma..

5.  Alýntý Originally Posted by ayvagobeknuri Yazýyý Oku
    Tamam. Atatürk fikir adamý, þimdi Ataturk'den Rambo falan mi yaratacaksýnýz? Þimdiye kadar böyle bir þey yoktu.
    Rýza Nur pezo sunun zirvalarini doðrulayarak laf et, sonra burada dansozluk yap , buradaki ahali sana az bile yazmýþ , senin gibi basÍT adamlarýn yüzünden ülkenin ayarý kaçtý , bi tane de fesli Maraþ dondurmacisý vardý " keþke anamý Yunanlýlar þey etseydi de Mustafa Kemal Atatürk olmasaydý " minvalinde bi þeyler geveledi geberdi gitti .Bu lafýnýn arkasýndaki mana o seviyede .
    Senin o ilacýn dozunu artirman lazým reçeteni yeniden düzenliyorum , sabah akþam deðil 6 saatte çift doz alacaksýn .
    Deyyus-u Kebir seni.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakýn inanma .

Alýntý Originally Posted by ayvagobeknuri Yazýyý Oku
    Siz bu forumda fikrini yazan insanlara küfür edilmesini teþvik ediyorsunuz. Küfür eden kiþi ise sizin raki içtiðiniz yakýn arkadaþýnýz. Onun kendine bile saygýsý yok, yapar. Sizi düþürdüðü durum ortada. Atatürkçülüðü üzerinde küfür yazan paspas ve ilaç kutulariyla mi savunacaksiniz?
    Rýza nur denen osmalý çocuðunun gerçek olmayan iddiasýný gerçek kabul edip
    mim kemal öke, halide edip, ali çavuþ, m.esat bozkurt gibi yazar doktor tarihçileri yalancý saymanýz
    Atatürkün hep yanýnda olan cemal granda yý dikkate almamanýz en hafif deyimiyle þeref siz liðe ortak olmak demektir.
    69 mu yok daha neler. Bu yýl mý? Ýmkansýz.Bozguncular aðzýnýzdan çýkaný kulaðýnýz duyuyor mu?

Dostlar hepimiz farklý farklý görüþteniz ama Atamýza laf etmeyin...
    Kalbiniz çok kýrýlýr...
    Yeni yatýrýmcýyým. Benim yazdýðýmla yatýrým yapmayýnýz. Selamlar.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alýntý Originally Posted by MedwiG Yazýyý Oku
    Benim bu mesajýmý alýntýlayinca ozur dileyeceksiniz sanmýþtým ama akýl vermek için alintilamissiniz , benim sizin aklýnýza ihtiyacým yok hele ki Atatürk’e baþtan asagi iftira içeren sözlerle laf eden biri bana moderatörlüðü býrakmamý tavsiye etmesine hiç yok , siz birilerine tavsiye vermek yerine kendinize bir bakýn ve bende bir tavsiyede bulunayým haksizsiniz ama doðru söylemiþ gibi devam ediyorsunuz etmeyin …

Not : fikrini yazan birine demiþsiniz siz fikir yazmadýnýz iftira ve deli saçmasý sözler yazdýnýz bunuda bu ülkenin kurucusu aleyhine yaptýnýz , sizi direk atmam lazýmdý yapmadým bu yüzden ýsrarla devam etmeyin
    Sil gitsn,zaten forumda gereksiz insanlarlan dolu,gerçi Ülkemizdede varlar altýný oymak için.

Sayfa 898/1002 ÝlkÝlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •