Sayfa 9/279 ÝlkÝlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 65 - 72 arasý.

Konu: Dev'ayna Masallarý

1. TAKÝP EDÝLMESÝ GEREKEN HÝSSELER

"Ýyi bir planýn en büyük düþmaný, mükemmel bir planýn hayalini kurmaktýr."
    Clausewitz

2. TAKÝP EDÝLMESÝ GEREKEN HÝSSELER

Clausewitz

3. TAKÝP EDÝLMESÝ GEREKEN HÝSSELER

Clausewitz

4. TAKÝP EDÝLMESÝ GEREKEN HÝSSELER

Clausewitz

5. Eline saðlýk hüsnü hocam. Ben de takibe alýyorum. Bir kaçý geçen listende de vardý bildiðim hisseler ve iyi gitmiþ hocam. Vestl’e de bakabilir misin? Aylýk da ben bir ikili dip gördüm. Senin takibindedir bu hissedir diye düþünüyorum. Okuyanlar yatýrým tavsiyesi deðil, iki eski blog dostunun muhabbetidir.

6. TAKÝP EDÝLMESÝ GEREKEN HÝSSELER

Clausewitz

7.  Alýntý Originally Posted by BaHtýÇýktý Yazýyý Oku
    Eline saðlýk hüsnü hocam. Ben de takibe alýyorum. Bir kaçý geçen listende de vardý bildiðim hisseler ve iyi gitmiþ hocam. Vestl’e de bakabilir misin? Aylýk da ben bir ikili dip gördüm. Senin takibindedir bu hissedir diye düþünüyorum. Okuyanlar yatýrým tavsiyesi deðil, iki eski blog dostunun muhabbetidir.
    Hocam bu hisseler 'bugün al' kýsa bir süre sonra 'kâr görünce sat' hisseleri deðil. Uygun alým yerinden alýnýp 1 sene tutulabilecek büyüme hisseleri. (Elbette aradaki bilançolarda anormal bir durum olursa revizeler yapýlabilir) Belki þaþýracaksýn ama KERVT de takip listesinde olacak bu sefer. YTD.
    Clausewitz

üstadým bunlarýn çoðu sürekli bedelli yapan hisseler. bedelli deyince tüylerim diken diken oluyor. hektaþ dýþýnda bedelli yapan ve gerçekten büyüyen ve kazandýran þirket görmedim de pek.
    Paylaþýmlarým asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Kendi aklýnýza ve tecrübelerinize göre yatýrýmlarýnýza yön veriniz.

Sayfa 9/279 ÝlkÝlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •