Sayfa 9/583 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4658 madde; 65 - 72 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. O kadar haysiyet sorunlular ki kağıt tavan mavan yapar, küçük ortaklar azcık kar yapar, aman yapmasın, satıp defolup gitsinler diye, bedelsiz sermaye arttırım onayını bugün seans sonrası kap atıyorlar. Adamın zihniyeti sırf çarpmak üzerine kurulu. Halka açılırken verdiği sözleri unutan dürzi. Bu yaprağın mıçına o pamuğu tıkamadan diğer tarafa yollamak lazım...

Gerçi bilançoyu bile son gün son saat son dakka (23.58) gönderen adi karaktersizlerden çok şey bekliyoruz ama neyse....

Son düzenleme : ha gaYreT; 15-04-2022 saat: 21:30.

2. Bu hisse en yüksek kaç f\k yı gördü, geçen yıl 2.5 civarıydı diye hatırlıyorum..

3. başvyurulan bedelsizin onayı geldi diye hiçbir kağıt tavan yapmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by ha gaYreT Yazıyı Oku
    O kadar haysiyet sorunlular ki kağıt tavan mavan yapar, küçük ortaklar azcık kar yapar, aman yapmasın, satıp defolup gitsinler diye, bedelsiz sermaye arttırım onayını bugün seans sonrası kap atıyorlar. Adamın zihniyeti sırf çarpmak üzerine kurulu. Halka açılırken verdiği sözleri unutan dürzi. Bu yaprağın mıçına o pamuğu tıkamadan diğer tarafa yollamak lazım...

Gerçi bilançoyu bile son gün son saat son dakka (23.58) gönderen adi karaktersizlerden çok şey bekliyoruz ama neyse....

Bu hissede 5 yılın bitmesine üç ayım kaldı, bunca yıl geçti bu hırsızların huyu hiç değişmedi..!!!
    Hissenin finansallarını kullanarak sürekli milleti kandırıp önce parasını alıyorlar, sonra da aylarca esir edip yek kuruş kâr vermeden satıp çıksınlar diye işkence yapıyorlar..!!!
    Bu işkenceye dayanabilen çok az benim gibi sabır taşı yatırımcı ikinci kez bu hırsızlardan bedelsiz alma şansına ulaşabiliyor, bu hisseye Ahmet efendi yi tanımadan girdim, geçen uzun yıllarda gayet iyi tanıdım, şundan emin oldum ki bunların ne ahlaki ne de manevi hiçbir kutsalı yok, tek dertleri paralarının sürekli artması..!!!
    Kaç kez aradım, kaç kez mailler yazdım hep inkar hep yalan dolan..!! Geçen yılki genel kurul toplantısında temettü dağıtmayı bizde çok istiyoruz fakat pandemi falan deyip yan çizdiler, bu yıl milyarlık kâr ve milyarlık yatırımlar yaptılar yine temettü yok bedelsiz var..!!! Bedelsiz vermesi sadece kendisinin ve benim gibi uzun süre sabredenlerin işine yarar, mesela 2019 da bedelsiz vermeden önce yaptıklarını yazsam bu günleri mumla aratacak pislikler diz boyu..!!
    Burada çok şey yazdık, kimi bizi haklı çıkardı kimi henüz haklı çıkarmadı, bunlardan biri de şuydu; her hırsız birgün küçük küçük çalmaktan sıkılıp büyük bir hırsızlık planı yapar, günü gelimcede bu planını hayata geçirir, işte biz o güne kadar burada olacağız, ister son saatin son dakikasında bilanço göndersin, ister haftanın son günü seans sonrası bedelsiz onayını yayınlasın kısaca ne p.o.k yerse yesin bizi yıldırmayı asla başaramıyacak, hakkımızı almadan pilavfan dönersek kaşığımız kırılsın..;-))
    Öyle keresteleri TV'ye çıkarıp süslü lafları söyletip "hissenin performansından bizde memnun değiliz" deyip te tek lot geri alım yapmayı bırak üzerine 5,4 milyon lot satmakla hisseye nasıl katkı yaptıklarını sanıyor bu keresteler çok merak ediyorum, gerçi nedenini çok iyi biliyorum ama neyse..!!!
    İşte yalancı hırsızların gerçek yüzleri bu, bilen zaten biliyor, bilip te yalakalık yapanlar da bize uğursuz diyor, olsun şe.ref.siz olmaktan sa uğursuz olmak iyidir..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Görüyorum çünkü gözüm var..!!!
    Düşünüyorum çünkü beynim var..!!!
    Son düzenleme : 11.Muratblsk; 15-04-2022 saat: 22:50.

Ev alınca her gün emlakçıya gidip fiyatlar ne alemde diye soruyor muyuz...

Aldık verdik kiraya kira değilde m2 verdi diyelim (bedelsiz) oturalım üstüne 2022 maşallah gyo sektörünün yılı oluyor devamı gelir inşallah....
    Allah yardımcımız olsun selametle hayırlı ramazanlar..

Bir dost

6. Bedelsiz hangi gün hesaba geçecek bilen var mı ortaklar? Hayırlı Ramazanlar olsun ...

7. kaldır bakalım balıkkkkkkk

8.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Ev alınca her gün emlakçıya gidip fiyatlar ne alemde diye soruyor muyuz...

Aldık verdik kiraya kira değilde m2 verdi diyelim (bedelsiz) oturalım üstüne 2022 maşallah gyo sektörünün yılı oluyor devamı gelir inşallah....
    Allah yardımcımız olsun selametle hayırlı ramazanlar..

Bir dost
    Evi aldık tamam da, ev fiyatları nereden nereye geldi, biz hisseye girdiğimizde büyükyalıda m² fiyatı 18,500 lerde idi şimdi 100 binlere dayandı..!!!
    Bizim evin değeri hep yayı fiyatında kalıyor bunu ne yapacağız kardeş..???
    Kiracı desen batakçı çıktı, yıllardır kira vermeden oturuyor, ne desek az bu hırsızlara..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Sayfa 9/583 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •