Sayfa 9/998 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 7984 madde; 65 - 72 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Hadi diyelim ki iyi bir fiyatla arsayı sattı. Borçlarının ödedi. Üretimi ve Fabrikası olmayan bir şirketi nasıl yapacaklar da borsada işlem görmesini sağlayacaklar... Bilen biri açıklarsa memnun oluruz..

2. Arkadaslar merak ediyorum. Bizim gibi elinde hisse kalan yabanci var mi acaba? Genel dagilimi paylasabilecek bir arkadas varsa cok makbule gecer. Bir bakalim yabancilardan da var mi yakalanan.
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

3. Cbs satış pazarlama yeni ortak şirketimiz hayırlı olsun bir yıldır çalışıyor .internet sitesi bile var.cbs boya ve cbs printas ana ortakları.ben başka yorum yapamıyorum.konu sizlerde

4. Sayın akant selam.ne varsa sizde var.tahmin ederim su an tüm faaliyetler çbs satış paz üzerinden geciyor.eger ortaklık yapısı dediginiz gibi ise bu harika bir durum.siteyi arıyorum suan

5. Sayın akant siteyi bulamadım.ortaklık yapısını kimden ögrendin

6.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sayın akant siteyi bulamadım.ortaklık yapısını kimden ögrendin
    Ticaret sicil gazetesinden.....

7.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sayın akant siteyi bulamadım.ortaklık yapısını kimden ögrendin
    Ticaret sicil gazetesinden..... cbsboya.com.tr

8. Sayın akant o site kıbrıslı onalt sirketler guruna ait.cbs ile kale grubu kıbrısda ortak iş yapıyor site onlara ait.ama dediginiz gibi ito kayıtlarındada gözüken geçen yıl başında kurulan çbs satış pazarlamanın ortaklık yapısını gördünmü yoksa tahminmi ediyorsun.eger öyleyse bu çok degerli

Sayfa 9/998 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •