Sayfa 90/1002 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. IPB yarin icin %+2 civari.
    Saygilar..

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu arada yarın bist'in çok sevdiği! cuma.
    Umarım gene bir furya yaşanmaz.
    Üstat selamlar
    Her düşüş alım fırsatı
    Ytd…

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    IPB yarin icin %+2 civari.
    Saygilar..
    Üstat, Keşke dolar şortlasaymışlar. Ama yine de aksiyon almışlar. En kısa sürede zararı telefi edeceklerdir.

4. Opb opl de boyle gelebilirmi
     Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Üstat, Keşke dolar şortlasaymışlar. Ama yine de aksiyon almışlar. En kısa sürede zararı telefi edeceklerdir.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yatırım Fonları X

Bu arada ben de doların seçime kadar yükselişinin fazla olmayacağını düşünenlerdenim. Daha önce papaz olayında bunun benzerini yaşadık. 2 yıl a yakın dolar süründü. Doların yükselmesi demek enflasyon demek bu anlaşıldı. Enflasyon yükselirse herkesin canı yanıyor, ihracatın falan hikaye olduğu ticarette bile durma noktasına gelindiği anlaşıldı. Kur korumalı fona çok talep olduğunu duyuyorum. Özel banklar da hazine ve MB ile sistemlerine entegre ettiklerinde vatandaşın ilgisi bu ürüne daha da artabilir. Mb marta kadar faizi indirmez ise kur 8 leri bile bulabilir belki daha da inebilir düşüncesindeyim. Ama o kadar düşmesine izin verilir mi bilmiyorum. Bekleyip göreceğiz. Bu arada faizi ve kur getirsini beğenmeyenler borsa veya belki kripto paralarda şanslarını deneyebilirler. Asla yatırım tavsiyesi olmasın sadece bu plana göre kendi adıma bir strateji geliştirmeye çalışacağım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    Kabul etmesi zor hocam, seni anlıyorum.Büyük ızdırap çektim yazarken ben de.Araştırmama gerek yok zaten okumuştum, biliyorum.Sistem risk içermiyor değil ama şu anda başarılı.Çevremdeki herkes bu hesaba para yatırma derdinde.Adam faizi gram arttırmadan çözdü olayı.25-30 puana kadar hesap dahilinde bence.Nass'dan da vaz geçmedi görüntüde.Doları da bu aşamadan sonra bu marjlar içinde tutabilirler.Risk realize olursa reisimde malzeme bitmez; dış güçler falan çıkar meydana sıyırır kendini.Adam dolar çıkarken "Ben yoktum" bile dedi.Daha ne desin bu adam.Her neyse zaten bu icrata girmese batmıştık başarısız olursa biraz daha geç batarız.
    Her görüşe saygım vardır ama yazınızdaki "Adam faizi gram arttırmadan çözdü olayı. 25-30 puana kadar hesap dahilinde bence. Nass'dan da vaz geçmedi görüntüde." demenizi hayretle okudum. Nasıl böyle düşünebildiğinizi de merak ettim açıkçası. Dövize endeksli mevduat faiz arttırmamak anlamına gelmez tam tersi tepesi belli olmayan bir faiz artışı demek bile olabilir.

Bugünü örnek alırsak bugün için doların 1 yıllık getirisi son 3 gündür bu kadar düşmesine rağmen yaklaşık % 63. Eğer 1 yıl önce bu tür bir mevduat türü olsaydı ve paramızı buraya yatırmış olsaydık paramıza % 63 faiz alacaktık. Yani % 15 in üstüne % 48 ilave faiz verilecekti. Bu mu nass dan vazgeçmemek bu mu faizi gram arttırmamak.
    Algıları ve gösterilmek istenileni değil gerçekleri görmeye çalışalım.

Ayrıca bu tür bir mevduatın tüm yükünün hepimizin üstünde olması da cabası.

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Opb opl de boyle gelebilirmi

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben bu değişken işini en iyi ipb nin yaptığını düşünüyorum. Serbest fon mantığına en yakın fon bu bence.

is portfoy sayfada guncelleme yapmadi, para piyasalari borclanma araclari dahil..

yilbasi eglencesine mi katildilar ne
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 90/1002 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •