Sayfa 900/1009 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Mummy, taş çatlasın 15 gün susar, sonra konuşur.
    15 günü beklemeden de konuşabilir tabi.

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bu kadar kazığı yiyen kör olsa gözü açılır ama C*P seçmeninin gözleri açılmadı
    10 oldu 10...
    herkesi/maksimum riskli tayfayı da meclise doldurdular..
    ellerine sağlık.. koşa koşa gittiler..
    hemde maksimum kuyruk rüzgârıyla...
    Memento mori

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben seçimden önce alt gelir gruplarının olduğu bölge ziyaretimi yazmıştım...Adam 3500 maaşım 7500 oldu ,tayyib baba büyüksün diyorlardı.Bunlar tarafa geçebilecek 8 milyon seçmen kitlesiydi.Aynı zamanda asgariyi 12 kağıt yapacam dedi, asgaricilerde oo temmuzda köşeyiz demeye başlamışlardı..Memur sendikaları homurtu ses çıkarınca son dak 22 kağıt yapacam dedi....

Doğalgaz bedava fatura çıkarttı....Ye yedir muhabbetine millet tav oldu...Her kesimin ideolojik kemik oyda değişim yoktu ama yiyor yediriyor diyen göbeğini kaşıyan adam gitti bildiği adama oy verdi...
    seçimden önce rte de kk de şunu vereceğim bunu vereceğim diye haftalardır propaganda yaptılarmı yaptılar.

KK millete şunu vereceğim bende şöyle para yatıracağım demek yerine ben size şu an ki maaşınızla 2 katı alım gücü vaad ediyorum.maaşınızı 2 katına çıkarıp alım gücünüzü 3 kat düşürmeyeceğim diye diye millete anlatsa farklı noktadaydık belki.son 6 aydır özellikle sabit gelirli alt grup seçmeni cenneti yaşadı.gidip rte nin yıllar önce söylediği alım gücünüz düştüyse bana oy vermeyin vb leri devamlı millete izletseler dahi yeterdi.

4. https://www.sondakika.com/haber/habe...epki-15909193/

Ergenekon ve Balyoz davalarının olduğu dönemde Adalet Bakanlığı yapan DEVA Partili Sadullah Ergin'in CHP listelerinden aday gösterilmesi tepki çekmişti. Ankara 1. bölge 4. sıradan aday gösterilen Ergin, 28. dönemde milletvekilliği koltuğunu kaptı.

Helal olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    öyle demeyin her kesimi kucakladı KK.

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yeşilbaşlı gövel ördek ne vakit fışkırır bilmek güç mevcut politakadan dolayı. Ama bir KK nın oyuna bakıyorum bir de dolara. Bir ona bir buna. Allah Allah diyorum.
    Konya'da daha önce CHP iki çıkardı Saadet ile bu sefer ne düşündüler de Konya'da CHP den saadet adayı gösterilmedi yrp Konya'da %5 ile bir MV çıkardı. İlk 4 aday listesinde iki gelecek partili gösteriliyor meclisi böyle strateji ile kaybettik. İyi parti de Konya'nın sevmediği Ünal Karamani aday gösterdi halbuki Ünal Karaman Trabzon da seviliyor. Fakibaba Urfa'da seviliyor Ankara'dan aday gösterildi bunun gibi bir sürü hatalar. Deva ile gelecek kendi aralarında birleşmedi bunların katkısıyla yok diye masaya yatırıldı. Evet küçüklerin katkısı yoktu. Biz bunlar oturup sürekli adım adım konuştu dedik hiç konuşmamış bunlar. HDP tıp den başka katkı yoktu.

7. Biz ne dersek diyelim adamın mitinginde gösterdiği PKK HDP ses kaydını gerçek sanan koyunlar var %5-10 sosyal yardım alanlar var. Yani seçimi %10 fazla alacak adamla kazanabilirsiniz

8. Hâlâ halka koyun diye aşağlama..

karpuz kabuğu kadar içsel değer yok..
    Memento mori

Sayfa 900/1009 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •