Sayfa 902/1000 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Viop XLIII

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,338
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    iyi abi umarım sen de iyisindir.

hurdacı gibi demir topluyorum kıyıda köşede ne varsa artık. zamanında da çok kağıt kağıdı topladım.

fena gitmiyor diyelim.
    kişisel olarak iyiyim...yalnız çocukları okula yazdırdık oryantasyon mudur neyin işde çocukları okulda dört döndürüyolar!
    düşünüyorumda biz 10 yaşından ailemizden habersiz fenerbahçe buruna gider yüzerdik.
    bizimki demekki hayat oryantasyonuymuşdu .

vob a gelince sizler beni geçtiniz ben sizi izliyorum ...bişi bildiğimde yok..yoksa başıma sürecem de ..yok işde.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,338
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    tl ile borsaya bakanların biraz canını sıkayım...

Tl ile harçlık isteyen çocuk bile kalmadı okula giderken ne diyonuz ,sn Akcay üstad

.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. Bu vadelide satıp spotta alma işine herkesin kafası çalışmaz. Komşum 4 milyomum var dedi vadelide duruyormuş. 1 milyonluk spot alıp 1 milyonluk vadeli de satsa 2 milyon da boşta repoda bıraksa faizden daha güzel para kazanır.

Belki bu şekilde hoş geldin imkanı sunuyorlar yeni yatırımcılar için.

Öte yandan tatlı kazançta ayarı kaçırdığın an elin ayağın dolaşabilir hepden zarara girilebilir. Teminat bul derler sen bulana kadar pozisyon kapanır vs.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geride kaldı diye ister istemez alınıyor, gitmeyince akşam pazarı satılıyor.

Şu an PD/DD F/K çok kritik değil zaten normal koşullara göre yerliye ucuz yabancıya çok riskli bir piyasa var.

Atilla Yeşilada'ya telefonlar gelmiş yabancılara açıklama yapmış, onlar gidecek bir yer pek yok Endonezya'ya mı gidelim demişler. Bazen aşırı riskli ve fiyatlanmış yerler ana piyasalar bozunca cazip olabiliyor, bir kaç yüz milyon dolar büyük fonları batırmaz.

Sadece aşırı riskli enstrümanlara oynayan fonlar da var.
    A.Yeşilada sallıyor..Telefonlar geliyor muş da cart curt..Son 4 senede ne dedi ise patlamış bir ekonomist.
    Ben hiç bi fon yöneticisi falan olmadığım halde sözlerine zerre değer vermiyorum..
    Koca koca fon yöneticileri hala akıl danışıyorsa buna..Bilemeyecem artık.
    Haaa yada kapalı kapılar ardında bize konuştuğundan farklı mı konuşuyor..?

Bu Yabancılar RTE yi çok seviyor demek ki.
    Ne zaman bası sıkışsa gelip dolara basıp borsayı alıyorlar..

Yoksa TA mı yapıyor bu yabancılarda..

5. Atilla Yeşilada para ile danışmanlık veriyor, tavşana kaç, tazıya tut demesi normal.

100 bin lirası olan adama temkinli ol der, 100 milyon doları olana farklı akıl verebilir.

Eskiden bürokratlar vs dışarıya bilgi sızdıryordu, şimdi olay farklı dönüyor.

Bir çok şirkette yönetimde eski bürokrat vs var ama eskisi gibi telefon edip de arkadaş hatırı bilgi almak zor, işe yarayan bilgiler çok daha yukarıdadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
    Bunların hiç birisi bu işi bilmez..NURİ, Temmuz- Agustosta zaten hareket olmaz, dedi..tatil yapın ,dedi...

Xtrader,SELÇUK; HALA DOLAR BAZLI BİR DİP BEKLİYOR..

Bunlar tv ye çıkan zatlar.

SADECE tecrübe ve sistem...

..Hatta sadece sistemler...ve kaldıraç..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Benim sistem bu gun aldıklarını sat diyor , Yazdım emirleri işe gidiyom

8. Benim bir tanıdığım var yönetici, 2009'da senin maaşın düzgün ödeniyor mu diye sordum ona bile doğru dürüst cevap veremedi. Maaşlarda sorun yok dese komple gireceğim. Sonra dolar bazında 20 kat arttı.

Kalkıp bana şurada arsa var vs işe yaramaz bilgi veriyor sonra.

Sayfa 902/1000 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •