Sayfa 912/999 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Hayır bir de heyecanlı heyacanlı anlatıyor sanki verdiği oran çok cazipmiş gibi.
    Satıcı, malının cazibesine kendisi inanmazsa, size nasıl satacak?

2. Neyse bir arkadaşa bakıp çıkacak gibi duruyor.Kaldıraçlılar kesin patlamıştır.Umarım benim gibi patlama noktasını 5.54 e göre ayarlayan pek yoktur ve onlara göz dikmezler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Neyse bir arkadaşa bakıp çıkacak gibi duruyor.Kaldıraçlılar kesin patlamıştır.Umarım benim gibi patlama noktasını 5.54 e göre ayarlayan pek yoktur ve onlara göz dikmezler.
    Yav bir sus...

Burayı okuyorlar...

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Hayır bir de heyecanlı heyacanlı anlatıyor sanki verdiği oran çok cazipmiş gibi.
    Sizi arayan kişi kendisine verilen işini yapıyor fazla eleştirmeyelim.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    "Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz" ifadesi, uzun ya da en azından orta vadeli bir beklentiyi karşılayan bir ibare...

Bu beklentinin ve de başlığın adının sona ereceği, anlamsız kalacağı bir dönem gelebilir.

Buraya gelip, özelden yazmaya tevessül etmeden hisse tüyosunu bile açıktan almaya kalkan hadsiz tipler, uzun vadeli bir güven karşılığı elinde dolarlarına sahip çıkanları "emekli laklakçı tipler" olarak niteleyebiliyorlar.

Mesele başlıkla ilgili şeyler yazıp yazmamakta değil.

Mesele başlığa ve buradakilere muhalif tiplerin bu başlıkta yazma inadı...

Başlık dışı sohbet tamam da başlığa düşman tiplerin yazmasına itiraz etmeme kimi tiplerin "sen de başlık dışı yazıyorsun diğerlerine karışamazsın" argümanını kendi zekalarına uygun görmeleri...
    Hayır emekli laklakçı tip olsa ne yazar? Emekli değilim ama emekli adam zaten çalışma hayatı boyunca edindikleriyle başbaşa kalmış adamdır,fazla maceraya gelemez,mecburen sağlamcı olmak zorunda.Kendi cazip !! hisselerini pazarlayacak başkasını bulsunlar,genç adam batsa da çıkma yolunu bulabilir.Bazı beyni süngerleşen emekliler olduğu için çarpması kolay olur diye dolaşan çakallar varsa hoşt diyip geçeceksin,takıntı yapmaya gerek yok.

6. Honk kong yönetimi, olayları başlatan kanun teklifini geri çekti.

Olaylar durur herhalde diye düşünüyorum.

Bu bilgi altıncıları ilgilendiriyor.

7. Ben şeye sinir oluyorum abiler ky de 3 kuruş para var
    Dolar hisse altın vs hersey düşebiliyor çıkabiliyor
    2 günde dolara pull back hareket cektirup düşürürlerken
    Ayy daha da düşücekcilerin trollemesine
    Adam zaten zar zor biriktirmiş. Senin onu ziyan ettirmedeki zorun ne?

kademeli alım satım her zaman itibar edilmesi gereken kural.. bir kaç gün önce anlık tepe sayılabilecek 5.80 lerden satanların yerine koymasına fırsat verdi.. dolar varlığının hepsi ile aynı anda işlem yapanlar ise riskli kategoride..sattığında daha da yukarı çıkarsa arkasından bakarsın.. dolarda taşıma maliyeti olduğu için illa bir noktada düşüş yaşanıyor.. bu anı iyi anlamaya çalışmak önemli.. bunun için hisse ve tahvil (dibs) piyasasını da gözucuyla takip etmek gerekli..endekste kar realizasyonu olmasına yakın ciddi dolar alım firsatları olabilir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 912/999 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •