Sayfa 912/1044 İlkİlk ... 4128128629029109119129139149229621012 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Alım satım işlemlerinde heyecan yapıyorsun gibime geliyor selimcan.
    Bu konudan GP abinde bahsetmiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Alım satım işlemlerinde heyecan yapıyorsun gibime geliyor selimcan.
    Bu konudan GP abinde bahsetmiş.
    Bak sen şu pörsümüşe, bide arkamdan dedikodu mu yapmış tüüüüü . Ayıp ayıp .
    Abi ne yapayım emekli de oldum ya . Artık heyecan arıyorum . Ne yani parka gidip bankta oturup çekirdek mi çitleyeyim. Töbe töbeee. Valla alındım . Görür gününü o ihtiyar .. yakalarım onu TRCAS ta trade ederken.
    Kızdım şimdi ona. TRCAS ı aşşa basayım da morali bozulsun.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

GP bunu takibe devam etsin.

Sen bunu oraya yapıştırdığında da bir şeyler söylemişti W var orda biz biliyoz falan diye.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Günaydın PATRON!

Değerli başlık sakinleri hayırlı cumalar.

Sevgili üstadlarım size bir sorum olacak emme ben düşünüp düşünüp durdum bulamadım. Şimdi bizim PETKM 15,90 direncini destek alır mı yoğusam aşşaa 12,00 ye salar mı ? Ben bakıp bakıp duruyorum şeyedemedim. Acaba sizce nasıl olur ?

Bulaşma tahtalara diyeceksiniz ama ne yapayım seviyorum.
    Selim...

PETKM şu anda öyle bir konumda bulunuyor ki, senin dediğin seviyelere kadar düşmesi için çok kötü şeylerin olması gerekir...

Ben önümüzdeki günlerde çok daha güzel şeylerin olacağını düşünüyorum...

Özellikle olaya haftalık bakınca birkaç hafta sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın...

Şu an günlük bazda belki ufak bir sıkışıklık olabilir. Bunun etkisi 1-2 hafta sürebilir ama destek olarak şu an için 14.88 sevisinin altını düşünmüyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Selim...

PETKM şu anda öyle bir konumda bulunuyor ki, senin dediğin seviyelere kadar düşmesi için çok kötü şeylerin olması gerekir...

Ben önümüzdeki günlerde çok daha güzel şeylerin olacağını düşünüyorum...

Özellikle olaya haftalık bakınca birkaç hafta sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın...

Şu an günlük bazda belki ufak bir sıkışıklık olabilir. Bunun etkisi 1-2 hafta sürebilir ama destek olarak şu an için 14.88 sevisinin altını düşünmüyorum...

Teşekkür ederim Patron.

Aslında bende olumlu taraftayım. hatta yukarıda bir rakam dahi telaffuz etmişliğim var. Fakat beni rahatsız eden orada duran GAP. şimdi hemen dolmayabilir belki. Fakat ufukta bir şey var. Tam anlaşılmıyor. Ama var.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Patron.

Aslında bende olumlu taraftayım. hatta yukarıda bir rakam dahi telaffuz etmişliğim var. Fakat beni rahatsız eden orada duran GAP. şimdi hemen dolmayabilir belki. Fakat ufukta bir şey var. Tam anlaşılmıyor. Ama var.
    GAP 'alara çok takılma. Bazı GAP 'lar tarih boyunca hiç kapanmamıştır...!!!

Sen plana sadık kal, yeterlidir...

Alıntı Originally Posted by Buço Yazıyı Oku
    Sn T/A selam , önümüzdeki haftanın Cuma kapanışı sonrası sizden bir PKART analiz ve yorumu için şimdiden rezervasyon yapmak isterim
    Saygılarımla.
    Sayın Buço...

Sözümü unuttum sanmayın. Bizde söz önemlidir. Söz verdiğim zaman, er ya da geç inşaAllah yerine getirmeye çalışırım...

Sadece biraz hazırlık yapmam lâzım. O nedenle her şeyi bir araya getirmeye çalışıyorum...

Özellikle de; arka planda ne yapılmak isteniyor, onu anlamaya çalışıyorum? Yoksa kafadan birkaç şey yazmak çok kolay...

Siz değerleri dostlarıma hiç bir zaman acele ile cevap vermedim, vermem. Anında cevap verdiğim zamanlarda da, mutlaka altyapısı hazır olduğu için hızlı cevap vermişimdir...

Sizin nezdinizde yaptığım bu açıklama, genel bir anlam ifade ediyor. Okuyan başkaları da olduğu için kapsamlı bir cevap vermek istedim...

8. Üstad bunun takaslarını sen takip ediyorsun nacizane bir iki kelam etmek gerekir ise,
    Düşeni kırdı mavi trend 25 civarı idi bir kaç gün takıldı ama bugün hızlı geçti orayı. Şimdi önünde 27- 28 aralığı var, geçerse üstte Yeşil trend 31.50 civarı o nokta önemli üzerinde haftalık kapanışlar görmek gerekir.

Sayfa 912/1044 İlkİlk ... 4128128629029109119129139149229621012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •