Onemli Gunler Banner
Sayfa 914/999 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    HDP benim en az MHP kadar uzak olduğum bir parti. Yalnız bu yangın bölgesini çok iyi bilirim. Bir kısmı arazi rantı için, bir kısmı da madencilik için birilerinin ağzının suyunun aktığı bir bölge. Bu yüzden Twitterda yayınlanan sahte birkaç hesap nedeniyle birilerini suçlamadan önce konuyu iyi araştırın derim. Altından çok farklı bir durum çıkabilir. Aşağıdaki yazıyı biraz inceleyin.
    Bodrum'da yakılan ve tekrar ağaçlandırılacak denilen orman arazisinde şu anda binalar yükselmiş durumda.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Madenle olayın ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Zira kaz dağlarında ağaçları kökleyip bir güzel maden arazisi açtılar. Marmarada Otoyol yapımında bir güzel ağaçları yine köklediler. Yani devlet izin verdikten sonra maden vs için orman yakmanın bir anlamı yok. Bunlar hedef saptırma.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. Hatay da yangın... Trabzon da yangın... Şimdi de Osmaniye ve Maraş da yangın olduğu yazılıyor.
    Ağrı da bir astsubayımız şehit oldu. Allah rahmet eylesin.
    Organize bir saldırı var...
    Sıkıntıdan uyuyamıyorum...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ben de troll diyorum. Çünkü yazılarını dikkatli okursanız (bir kısmı yönetim tarafından silindi), hep tek yönlüdür. İnsanları sırf hükümete karşı olmaları nedeniyle soysuzlukla suçlayan bir zihniyetten bahsediyoruz. Ayrıca ne olursa dolar düşer borsa yükselir tarzındadır yazılar. Aşırı Turancılık da içerir. En son Lübnan'ın Türkiye'ye bağlanmak istediğini yazdığında ciddiyetten uzak diye okumamıştım yazılarını. Tek bir konuda haklı çıkabilir, o da kozaa hissesi. Kendisi yazdıktan sonra biraz inceledim, sahipli bir tahta görüntüsü var, istedikleri anda istedikleri seviyeye çekebilirler gibi görünüyor. Bir ara alıp karla da sattım.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benim ne partim ne bir siyasi görüşüm ne sağla solla ilgim ne de Turancılığa sempatim var. Ve hatta Türk doğmuş olmama rağmen bunu kabul etmem çünkü ister istemez ırkçı olurum. En azından gizli ırkçı yani taraf.. Kısacası insan olmaya çalışmanın dışında
    bir düşüncem yok ve benim bir kimliğim de yok. Uzaktan izler ve strateji geliştiririm, aslında bilinçle soyumu unutan benim ama diğer ülkeler gibi bu ülkenin de özgürleşmesini isterim elbet. Lübnan'ın Türkiye'ye bağlanmak istediğini yazdım çünkü gerçek bu. Bu Lübnandan sonra şimdi mit ve hükumet çevrelerinde de konuşulmakta. Lübnan çaresiz, İsrail onun en buyuk gelir kaynağını yok etti ve kıskaca aldı Hristiyanlar ses çıkaramıyor. İsrail oradaki nüfusu çeşitli yollarla hızla azaltmayı, kaosu çoğaltmayı ve ele geçirmeyi düşünüyor. Bu konuda ısrarcıyım bir-iki yıla kalmayacak Türkiye himayesine girecek, belki de 3 ay gibi kısa zamanda
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    pazartesi + gapli açar..
    garantiye giren parayı görmedin galiba , senin pozisyon pertingen..
    ytd
    Pazartesi uzun vade sayılır..
    saat başı her şey değişiyor..

Dün ermenistan/azerbaycan ateşkesi yazdık.
    Bu sabah ermenistan, azerbaycan'ın 4 şehrini füzeyle bombalamış,

sabah dolar ne olur? tepkiler ne olur?

ilginç analizlerde var,yeni,taze ve olumsuz..
    https://edition.cnn.com/2020/10/11/e...ntl/index.html

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Madenle olayın ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Zira kaz dağlarında ağaçları kökleyip bir güzel maden arazisi açtılar. Marmarada Otoyol yapımında bir güzel ağaçları yine köklediler. Yani devlet izin verdikten sonra maden vs için orman yakmanın bir anlamı yok. Bunlar hedef saptırma.

kaz dağlarında ağaç kökleme madenciliği büyük ihtimasllle bitti hükümet büyük tepki aldı o bölgeden bir daha yeşil üzerind emadencilik o bilgede yapamazlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Benim ne partim ne bir siyasi görüşüm ne sağla solla ilgim ne de Turancılığa sempatim var. Ve hatta Türk doğmuş olmama rağmen bunu kabul etmem çünkü ister istemez ırkçı olurum. En azından gizli ırkçı yani taraf.. Kısacası insan olmaya çalışmanın dışında
    bir düşüncem yok ve benim bir kimliğim de yok. Uzaktan izler ve strateji geliştiririm, aslında bilinçle soyumu unutan benim ama diğer ülkeler gibi bu ülkenin de özgürleşmesini isterim elbet. Lübnan'ın Türkiye'ye bağlanmak istediğini yazdım çünkü gerçek bu. Bu Lübnandan sonra şimdi mit ve hükumet çevrelerinde de konuşulmakta. Lübnan çaresiz, İsrail onun en buyuk gelir kaynağını yok etti ve kıskaca aldı Hristiyanlar ses çıkaramıyor. İsrail oradaki nüfusu çeşitli yollarla hızla azaltmayı, kaosu çoğaltmayı ve ele geçirmeyi düşünüyor. Bu konuda ısrarcıyım bir-iki yıla kalmayacak Türkiye himayesine girecek, belki de 3 ay gibi kısa zamanda
    senin siyasi görüşün mü yok o zaman senin suyuna trollerin hapından atıyor birileri haberin yok
    helede milliyetçiliği ayaklar altına alan biri gibi kouşurken benim siyasi görüşüm yok diyon
    ya agammm bizimle ..şşak geçiyor diyesim geliyor
    Son düzenleme : ayhan53; 11-10-2020 saat: 09:30.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Katar’dan para da bulunamadığına göre
    Haftaya uranyum yatağı bulunur bir bölgede

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

Merak etmeyin, kimsenin hedef saptırdığı yok.
    Ağaçları kesen, yakan her kim olursa olsun aşağılık şere.fsiz, onun bunun çocuğu vatan hainleridir.
    Kesilen ve yakılan ağaçların ormanların bölgesini tekrar ağaçlandırmayıp, ranta açan, maden sahası yapanlar da en az yakanlar kadar şere.fsiz, onun bunun çocuğu vatan hainleridir.
    Bu kadar net.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 914/999 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •