Sayfa 917/1122 İlkİlk ... 4178178679079159169179189199279671017 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 7,329 - 7,336 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Tavsiyem gordon gekko yap..

Dıştan SİSTEME KARŞI ..
    Ama gerçekte SİSTEM sayesinde oturduğu yerden semirip tek kuruş bile vergi vermeyenler ile SAMİMİ İÇTEN SICAK ilişkiler içinde
    Che seni görse kurşuna dizerdi..

Bukelemunlar ile çok zaman geçirdim..Gitmem gerek..

Bahri..
    Bu 2 sinin ne olduğunu biliyorduk zaten de..
    Seni hiç sanmazdım..

Bir daha faizler düştüğü zaman HÜKÜMET DUDU gibilerin ceplerine oluk oluk para aktarırken de ZEVKLE okursun yazılarını DUDU efendinin olur mu..
    Sakın ağlama ama..
    ZEVKLE bahri..ZEVKLE..

Hadi hepinize naş naş..
    gund seninle hiç sorunum olmadı senin isabetli yazılarını da zevkle okudum dudu abinin bazen dokundurmalı bol ahtapotlu yazıları oluyor biz onu böyle sevdik senin de fışkırtma lı yazılarını heyecanla bekledim hatta geçen bende Gıdıvan gibi düşünmeye başladım her yerden gerçekten para fışkırıyor benzin arttıkça millet daha çok arabaya biniyor diyerek kulaklarını çınlattım bu forumda herkesin yorumlarına ihtiyacımız var sende lütfen küsüp yazmamazlık yapma

2. Fışkırma konusundan çıktı bu işler hep .beni kişinin arasindaki iş bağlamaz lakin gundwane ekonomik görüş olarak haklı ..dün akşam Mahmutbey mall of ta saat gece yarısı 1.40 ta tam bir saat araç trafiği vardı ..böyle bir şey dünyada yoktur ..kriz mriz hikaye ... Burada krizi yazanlar Şener Şen'in degirmeen filmindeki gibi deprem olayı gibi ..bir tek burada var kriz .

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Batırel dolar eylülde 15 e düşecek demiş
    insanin annnesine saygısı, hürmeti, şefkati, merhameti olur..

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Fışkırma konusundan çıktı bu işler hep .beni kişinin arasindaki iş bağlamaz lakin gundwane ekonomik görüş olarak haklı ..dün akşam Mahmutbey mall of ta saat gece yarısı 1.40 ta tam bir saat araç trafiği vardı ..böyle bir şey dünyada yoktur ..kriz mriz hikaye ... Burada krizi yazanlar Şener Şen'in degirmeen filmindeki gibi deprem olayı gibi ..bir tek burada var kriz .
    Senin gibi düşünenler olduğu sürede.!!!
    Bu ülkenin iki yakası bir araya gelmez.!!!
    Kış uykusundan uyandığında.!!!
    Hanyayı konyayı göreceksin.!!
    Hayatında görmediğin gerçeklerle.!!
    Yüzleşeceksin.!!!!
    Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Ekonominin durumunu öğrenmek için simitcilere sorun.az satış yapıyorsa durum kötü.kasarli alan varsa çok iyi kaşarlı

Aslinda dudunun durumu farklı.ahtopod yese bukadar stres yapmiyacak.raki balık ahtopod şeklinde olmalı

7. Bahri.
    Düşüncelerini sohbetini beğendiğin DUDU efendi ile aynı masaya oturuyorsun..
    İkinizde ekonomi politikalarını eleştiriyorsunuz..
    Siz bu eleştiriyi yaparken bile hortum senin cebinden DUDU efendinin cebine para pompalayacak şekilde kurgulanmış..
    Masadan sen daha fakir DUDU efendi ise daha zengin olarak kalkıyor..

Sence bu işteki gariplik nerede..
    Hem sevip hem nefret edebilir misin..
    Ön kapıdan eleştirip arka kapıdan ver baba büyüksün baba devam et baba diyip ...servetine servet katabilir misin..?

Senin cebinden para aşıranların sohbetinden zevk alabilir misin..

Burada bi iki yüzlülük bi kokuşmuşluk bi yalakalık bir yalan kokusu almıyor musun..
    Bu koku nereden geliyor acaba..
    Onun için diyorum..Faizler indimi sakın ağlama.Zevk almaya bak bahri..

Çakma CHE mevcut ekonomik kurallar ile dalga geçiyor..
    Ama bu kurallar ile son 5 senede servetine servet eklemiş DUDU efendiyi benim gibilere karşı aslanlar gibi savunuyor..Ne kadar da dürüst ne kadar da samimi , çok içten...

Ben gittiğimde de DUDU ya batacaksın edeceksin falan diyor..

Beyler siz şaka mısınız..??

8. https://eksisozluk.com/maltepede-yal...-adam--7380206

Hayat kısa.

Yeyin, için, fışkırtın ama kavga etmeyin. Strese girmeyin. Sıfır stres. Stres ömrü kısaltır, kuşu büzüştürür.

ytd

Sayfa 917/1122 İlkİlk ... 4178178679079159169179189199279671017 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •