Sayfa 919/1004 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    ABD den açıklama geldi..Türkiye'de cinsel azınlıklara karşı sergilenen tutumu şiddetle kınıyoruz dediler.

Şunu hatırlatalım..Biden in bakanları arasında kocası erkek olan bir erkek var...Sen bu kesime sapkın, sapık vs dersen...karşılığında haddini bil derler...bu mevzularda fazla atıp tutmamak lazım...papa bile fazla atıp tutmuyor bu konuda.
    Bu konular bize ters gelsede dünyanın gerçeği.

Apple CEO'su Tim Cook: Eşcinsel olmak, bana tanrının en büyük hediyesi

https://www.google.com.tr/amp/s/tr.s...uyuk-hediyesi/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Bence çok kişi short ta kalmıştır.Çünkü genel görüş max.152 lere çıkara oradan döner şeklindeydi
    halen de dönebilir kimse bilemiyor.Sabah ben de spotta maldaydım ancak öğleden sonra 1627 ortalama ile shortta kaldım
    çünkü günlükte kırdığı 21 günlük ortalamasına pull back yapacağını düşünmüştüm,oraya gelince satacaktım,sattımda,
    kendime göre indikatörler bazı vadeler için sattaydı,günlükte halen dönmüş değil,ancak son zamanlarda bunu çok yapıyor
    artık indikatörler falan hikaye de kaldı.eskiden macd pozitif bölgeye geçmeden ortalamasını kıramazdı
    şimdi indikatörler çok geriden geliyor.Bu gidişle belki biz de sn; Bozkurt gibi limon satsak daha iyi diyeceğiz.
    herkesin bir oyun anlayışı olduğu için kimisi al devam edeceğini, kimisi sat a döneceğini düşünebiliyor. şansınız açık olsun
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Son zamanlarda bist100 yüzde 1 yaptığında 30 40 firma tavana kitlerdi, bugün ise 15 te kalmış. Anlasilan Kimse beklemiyordu bugunki hareketi...
    Bugün banka eşliğinde yürüdü yancılar durumu kavrayana kadar seans bitti

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Kınasın bakalım
    s400 leri aldık daha adam gibi yaptırım yapamadılar..cinsel azınlıkdan mı tatava çıkacak mış..
    S400 leri aldık ama hangarda çürütüyoruz. Kurduğumuz anda ne olacağını görürüz. Bu işler o kadar kolay değil ekonominin pamuk ipliğine bağlı hale getirildiği, MB nin dibinin delik olduğu şu dönemde.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : JAS; 04-02-2021 saat: 08:25.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    papanın cemaatide karışıktır,ondan...
    bu gidişle Lut kavmine dönecek dünya.. Ve normal karşılanacak!
    Papa'nın cemaati karışık ta bizim tarikatlar çok mu düzgün. Şeyhleri tarafından bademlenen, yatağa atılan karı-koca olayları son hız devam ediyor. Google'a "bademleme, şeyh" yazıp arayınca dökülüyor hepsi. Ya da ATV de Esra Erol'un Show TV de Didem'in programlarına bir göz atın, marjinal yaşam Anadolu'da ne durumda diye.
    Bunları görünce aklıma hep Cem Yılmaz'ın lafı gelir, "Hani marjinal olan bizdik"

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. herkese günaydın bazen bolca indikatör ve onun kombinasyonlarında boğuluyoruz..
    burda düşünülenin aksine anlık takip ettiğim piyasa da asla bolinger ve rsi bunları anlık takip ediyor isem kullanmam..
    ama şu var...
    şimdi bolca kombinasyonlara boğulmak yerine
    SADE BAKIŞ ATMAK az indikatörle sadece yorumlamak önemli olabiliyor..
    mc ginley abimizin kodunu atayım size bunu belki bir bakış açısı atarsınız..
    klasik ortalamardan fşyata yapışması ile daha net trend GÖRÜNÜMLERİ ortaya çıkarır ama asla HAREKETLİ ortlamalar gibi yorumlanmamalı...bir çok stratejisi de vardır..!!
    matriks kodu bu...
    Ref(Mov(C,12,E),-1)+((C-(Ref(Mov(C,12,E),-1)))/ (C/(Ref(Mov(C,12,E),-1))*125))
    gelelim demek istediğime...
    mc ginley ile kapanış bakışı atmak her zaman günlük bazla takip te gün içinde size ne yapacağınız söylemese de çok güzel strateji kurdurur...
    BAZI ZAMANLAR PİYASANIN GÜCÜNE ALDANILMAZ FİYAT HAREKETLİ VE ODAKLI ŞEYLERLE TEYİT ALMALISINIZ..!!
    sonuçta bu günlerde NET fiyat bazlı işlemlerin zamanı..ne kadar bar boyu yüksek o kadar GÜÇ anlamı çıkmıyor maalesef..
    piyasa takip eden an itibariyle içinde ROC yazan sadece moment ölçene bakarak işlem açarsa volatil piyasa da ASLA PARA KAZANAMAZ..önemli olan strateji..!!MALUM PİYASA ARTIK fiyat oynaklıkları zamanında yani momentum gibi güç gösterenler net fiyat oynaklıklarında size denettirmez bile..!!öylece kalırsınız..!!
    BENİMKİSİ SADECE BİR ÖRNEK...
    buraya da endeks ile ilgili atmıştım.!!şimdi GARAN ATIYORUM..
    size hızlı olanı göstereyim...
    9///22 mc ginley GARAN..!!!

9,//22 mc ginley..
    kesişimleri trend dogrulama olarak alabilirsiniz..çizdiğiniz trendi aşar ve bu kesişim oluşursa TREND YÖNÜNÜN değiştiği söylenir..
    BUYRUN SİZE GARAN ÖRNEĞİ YORUMU..
    en son 12,5 lerde olşuan net düşüş trendi 11 aralık 2020 de BOĞAYA DÖNMÜŞ..!!!!
    bir kaç volatil çıkış ve inişe nazaran NET TRENDİ 11 ARALIKTA ÇEVİRMİŞLER..
    elf gözleri olan BABALAR GİBİ strateji kurar...
    GARAN 7 TL YE DÜŞECEK BEN BİLDİM DEMEZ...!!!!!!
    AAAA KOÇ BİLDİ GARAN 10.58 TEN DÜŞTÜ HELAL OLSUN ADAMA DEMEZ STRATEJİ KURAR..!!!
    son düzlükte garan için yorumum sadece 5 13 mcg,nley abizmize göre oluşan yükselen kanal trendinde volatilesi ARTIK ÇOK YÜKSEK olacak..!!
    10,60 8,89 ki BURDA garan takip eden insanlar ve ben çok kez dedik kısa periyot işlem bacağı ayrı...!!!
    ama bant içi volatil hareketler ölümcül olabilir...10.6 üstü başka dünya 8,89 altı başka dünya.!!!
    bu bant içi hareketler de de bant içinde YÜKSEK hacimli barlar olası..VE DÜN DE BUUNUN ÖRNEĞİNİ gördünüz.!!1
    NACİZANE TAVSİYEMZ..algo vs kombo ,ndikatörlerden ziyade strateji verenlere de bakınız..
    9,22 MC GİNLEY BANA GÖRE yavaş OLSA DA çok şey söyler
    ortalamardan sonra özellikle düşen piyasa da doğrulamak adına EN ÇOK BAKTIĞIM ŞEYDİR..
    borsa UÇARKEN ORTALAMALARDAN UZAKLAŞTI ARTIK SALMALI DEDİRTMEZ SİZE İZ SÜRMEYİ ÖĞRETİR..

an itibariyle de günlükte durum bu dur..mc ginley HEM BANT HEM TREND SAĞLAYICI HEM DE 9 22 ayrı şekilde de birisini detek diğerini iz süren kar al ya da boğa da ya da shortta yeniden poza gir gibi kullanabilirsiniz geliştirmek size bağlı
    ortalama kullanıyorsanız bunu da kesinlikel bakış atın.!!TAVİSYEMDİR..

​ VİOP TİCARETHANESİNE KOYUYORUM burda geri de kalacak orada en azından göz önünde olur.!!
    ​

7. 5 13 MACGİNLEY..!!!

8. Yellen teyze demiş ki; Gamestop olayı beni bağlamaz...
    Bu reddit olayı neden borsaların zirveden dususunde gündeme geldi? Bence biz küçücük yatirimçılar cesaretlensin ve satip gitmesin diye...

Sayfa 919/1004 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •