Sayfa 930/1002 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    O ş e r e f s i z ler Trump'u da engele mişti. Adam haklı.
    Bir kaymakam hikayesi vardı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,895
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir kaymakam hikayesi vardı.
    O Yalova il olmadan önce idi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: Twitter'a reklam yasağı başladı ve peşinden bant daraltılması gelecek

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: Onlar kim oluyor, İçişleri Bakanı'nın tweetini engelleyecek cesareti nereden buluyorlar?
    Yerli ve milli sosyal medyadan konuşun o zaman,neden elin gavuruna para kazandırıyorsunuz?

Bakan Koca: Ülkemizde koronanın İngiltere mutasyonları dışında, 2 kişide Güney Afrika varyantı, bir kişide de Brezilya varyantı görüldü.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Koca: "Yükseköğretim kurumlarımızda yüz yüze eğitimin mevcut şartları dışında önemli bir hareketliliğe de sebep olabileceği unutulmamalıdır."

Koca: "Yurt içinde kitlesel harekete yol açacak, bir araya gelmeleri, toplanmaları sağlayacak her türlü düzenlemeden kaçınmak zorundayız."

Sağlık Bakan Koca: "İkinci parti aşıların güvenlik testleri tamamlandıktan sonra 65 yaş üstü ve aşama aşama 2. gruba dahil vatandaşlar aşılanacak"

Sayfa 930/1002 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •