Onemli Gunler Banner
Sayfa 941/1078 İlkİlk ... 4418418919319399409419429439519911041 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Hepinizden Allah razı olsun, maalesef bu sabaha karşı 5 te Annem hakkın Rahmetine yürüdü,mekanı cennet olsun inşallah.
    Hey şeyin boş olduğu, kelimelerin yetersiz kaldığı bir an.
    Sevgili abim size ve ailenize sabırlar dilerim
    Rabbimin onun ve tüm vefat etmiş büyüklerimizin günahlarını affetmesini Annenizin mekanının cennet olmasını dilerim.
    Tüm hastalarımıza acil şifalar dilerim.
    Başımız sağolsun abim
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

2.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Hey şeyin boş olduğu, kelimelerin yetersiz kaldığı bir an.
    Sevgili abim size ve ailenize sabırlar dilerim
    Rabbimin onun ve tüm vefat etmiş büyüklerimizin günahlarını affetmesini Annenizin mekanının cennet olmasını dilerim.
    Tüm hastalarımıza acil şifalar dilerim.
    Başımız sağolsun abim
    Sağol Selim Allah razı olsun, hastalık süreci çok acı çekti Annem elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştık vakit saat bu kadar mış. Allah ( c.c ) çektiği acıları kefaratine saysın inşallah.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Hepinizden Allah razı olsun eksik olmayın.
    Kendinize dikkat edin, Annem geçirmiş olduğu beyin felci, böbrek yetmezliği sebebi ile vefaat etti.
    Fakat cenazeyi aldığımız belediyenin yıkama yerinde Millet kuyrukta idi o kadar çok bu pandemiden ölen var çok dikkat edin.
    Dandanakan hocam Allah rahmet eylesin, annenizin mekanı cennet olsun, geride kalanlara rabbim sabır versin, 2019 Ekim ayında bende babamı geçirdiği inme sonucu/nedeniyle oluşan komplikasyonlardan dolayı kaybetmiştim, rabbim kimseyi hastahane kapılarına düşürmesin bizde 40 gün yaşadık benzer süreci,

(Foruma yaklaşık iki yıl oldu sanırım giriş yapmıyordum, bu üzücü haberi az önce Selim hocamdan öğrendim, üzüntünüzü paylaştığımı şahsen belirtmek istediğim için giriş yaptım)
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. Başınız sağolsun..

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Hepinizden Allah razı olsun eksik olmayın.
    Kendinize dikkat edin, Annem geçirmiş olduğu beyin felci, böbrek yetmezliği sebebi ile vefaat etti.
    Fakat cenazeyi aldığımız belediyenin yıkama yerinde Millet kuyrukta idi o kadar çok bu pandemiden ölen var çok dikkat edin.
    Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun inşallah,geride kalanlarada sağlıklı uzun ömürler versin inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Dandanakan hocam Allah rahmet eylesin, annenizin mekanı cennet olsun, geride kalanlara rabbim sabır versin, 2019 Ekim ayında bende babamı geçirdiği inme sonucu/nedeniyle oluşan komplikasyonlardan dolayı kaybetmiştim, rabbim kimseyi hastahane kapılarına düşürmesin bizde 40 gün yaşadık benzer süreci,

(Foruma yaklaşık iki yıl oldu sanırım giriş yapmıyordum, bu üzücü haberi az önce Selim hocamdan öğrendim, üzüntünüzü paylaştığımı şahsen belirtmek istediğim için giriş yaptım)
    Allah razı olsun lutfü kardeşim,sizlerinde başınız sağolsun bizler elimizden geleni yaparız sonuç Allah'ın taktiridir.
    Buraya ara sıra uğra selam ver birbirimizden haberdar olalım insanın başına ne geleceği belli olmuyor.

7.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    Başınız sağolsun..
    Allah razı olsun sn.balkara.

8.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun inşallah,geride kalanlarada sağlıklı uzun ömürler versin inşallah.
    Allah razı olsun dostlar sağolsun sn.özbek sağol.

Sayfa 941/1078 İlkİlk ... 4418418919319399409419429439519911041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •