Sayfa 95/136 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 753 - 760 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Tahtacı citi yi maymuna çevirdi. Citi nin eli çok açık. 3 kurumdan al sat yapıyor. Tahtacı citi nin eli boşsa yukarı sürüyor yukarıdan aldırıyor sonra eline eriyor. Citi bir kaç milyon lot mal aldıysa aşağı indiriyor alttan topluyor. Çünkü citi devamlı takası doldur boşalt yapıyor. Şu ana kadar 44.5 maliyetli 2.5 milyon lot mal aldı..

2. Yarın bunları satınca alttan toplar yukarı sürer. 1 aydır böyle..

3.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    tavandan yuzde 4 gerı basmakda ne oluyor sayın keko
    inan ben de şaşırdım...ama şimdi piyasanın geneline baktığımda bazı enerjilerin de eksiye geçtiğini görüyorum..ben bu piyasaya bağlıyorum...öyle olmasaydı bence tavanı çözmeyecekti...ama yine de ben sorun görmüyorum...su akar yolunu bulur...gidecek hisse şartlar ne olursa olsun gitmesini bilir...yine tersi durumunda düşecek hisseyi de ne yaparsanız yapın bir şekilde düşmek için bahane bulur...ben brlsm e güveniyorum...zaten enerjilerde tutunacak tek dalımdır...kolay kolay o dalı kırmam...arada bir naz yapsa da benim için sorun değil..ben nazını çekerim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Tahtacı citi yi maymuna çevirdi. Citi nin eli çok açık. 3 kurumdan al sat yapıyor. Tahtacı citi nin eli boşsa yukarı sürüyor yukarıdan aldırıyor sonra eline eriyor. Citi bir kaç milyon lot mal aldıysa aşağı indiriyor alttan topluyor. Çünkü citi devamlı takası doldur boşalt yapıyor. Şu ana kadar 44.5 maliyetli 2.5 milyon lot mal aldı..
    gesanda da durum öyleydi...aldırıyordu sonra da sattırıyordu ama sonuçta hisse çıkıyordu...sıkıntı yok .....yola devam..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    inan ben de şaşırdım...ama şimdi piyasanın geneline baktığımda bazı enerjilerin de eksiye geçtiğini görüyorum..ben bu piyasaya bağlıyorum...öyle olmasaydı bence tavanı çözmeyecekti...ama yine de ben sorun görmüyorum...su akar yolunu bulur...gidecek hisse şartlar ne olursa olsun gitmesini bilir...yine tersi durumunda düşecek hisseyi de ne yaparsanız yapın bir şekilde düşmek için bahane bulur...ben brlsm e güveniyorum...zaten enerjilerde tutunacak tek dalımdır...kolay kolay o dalı kırmam...arada bir naz yapsa da benim için sorun değil..ben nazını çekerim...
    bugunku işlemler pek masum deıl gibi tavandan alan yuzde 8 yedı nasıl guvencek sırkete

6. Keko bir aydır bu tahtayı takip ediyorum. Akd ve takastan virmanlara bakıyorum. Tahta sahipli ve habire citi yi ddklüyor. Tahtanın sahibi iş yatırım, vakıf, Ziraat ve gedik kullanıyor ama en çok iş yatırım zaten iş yatırım üzerinden son 2 ay tam 6 milyon lot aldı. Şu ana kadar iş yatırım 44.88 ortalamayla 1.2 milyon lot sattı. Şu an fiyat 41.70

7.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Keko bir aydır bu tahtayı takip ediyorum. Akd ve takastan virmanlara bakıyorum. Tahta sahipli ve habire citi yi ddklüyor. Tahtanın sahibi iş yatırım, vakıf, Ziraat ve gedik kullanıyor ama en çok iş yatırım zaten iş yatırım üzerinden son 2 ay tam 6 milyon lot aldı. Şu ana kadar iş yatırım 44.88 ortalamayla 1.2 milyon lot sattı. Şu an fiyat 41.70
    bugun iş neden satıyor baskımı

8. bankof ve citi robotları faaliyette...bu robotların işlem yapacağı hisseyi de bence googlenin teknoloji alt yapısı belirliyor...hem googlede hem de sosyal medyada en çok konuşulan ve tahta da ky nın ilgi gösterdiği hisselere geliyorlar...bu robotlar yapay zekaya sahipler...bal nerede varsa oraya geliyorlar...bazı tahtacılar da bunların işleyiş mekanizmasını çözüyor...istedikleri zaman bunlara mal aldırıp istedikleri zaman da mal sattırıyorlar...

Sayfa 95/136 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •