Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 95/1004 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Bir de Elliott her dakika poz aldıran birşey değil yav..yani burada ki bazı arkadaşlar bunu çok güzel kullanıyor gerçi tanıdığım bir jas var..
    İndikatör olayına benzemiyor..
    Bende düşünmüştüm sayın nosfe gibide .. olmuyor..
    Geniş resmi görüp kısa vade kanal içinde İndikatör ve osilator ile oynamak daha kolay daha cazip..
    Net konuşmuyorum algo işi hikaye..
    Tuttursa forexin kralı İsmail aslan ozyar çoktan yapardı..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Elliott kişiye görece örneğine en son iki yazışmalar dan sayin mohikan ve jas ın farklı sonuca varma şekillerin den anlayabilirsiniz..
    Kişiye göre tolerans verebilen bir durumu var..
    Bir fitil bozar kimisine göre bozmax vs ..
    Elliott antrenmanı nı coin ve yurtdışı borsalardan yapın bizim gibi değil oralar..

3. Forumda net gördüğüm Elliott cular
    Achiles jas fuzylogic..
    Başka görmedim..
    Viopta sadece kullanan olarak jas gördüm..
    Bunu belirtmez isem olmazdı teşekkürler..

4.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Forumda net gördüğüm Elliott cular
    Achiles jas fuzylogic..
    Başka görmedim..
    Viopta sadece kullanan olarak jas gördüm..
    Bunu belirtmez isem olmazdı teşekkürler..

Harmonic formasyonlar felan ideal ama iç içe geçmiş dalgaları saymak hakikaten ayrı bir olay.Trend varsa zaten 3 tane ağırlıklı (5 10 20 ) ortalama yetiyor. Aşağıdan yukariya kestiğinde al yukardan aşağıya kestiğinde sat. Çok büyük zararlardan 3 tane ağırlıklı ortalama korur. Ama illa tepeyi ve dibi arayınca olay değişiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Bir de Elliott her dakika poz aldıran birşey değil yav..yani burada ki bazı arkadaşlar bunu çok güzel kullanıyor gerçi tanıdığım bir jas var..
    İndikatör olayına benzemiyor..
    Bende düşünmüştüm sayın nosfe gibide .. olmuyor..
    Geniş resmi görüp kısa vade kanal içinde İndikatör ve osilator ile oynamak daha kolay daha cazip..
    Net konuşmuyorum algo işi hikaye..
    Tuttursa forexin kralı İsmail aslan ozyar çoktan yapardı..

Algoda sıfırdan 10 milyon yapan tanıdığım da var. Beceremeyip kalkıp giden onlarca tanıdığım var. Sıfırdan 30m yapan coinci var Var da var önemli olan araç değil önemli olan senin kapasiten ve neyi ne kadar becerebildiğin. Elliot vb farketmez kazanan stratejisi olan varsa yazarız. Çok zor herkes iddia eder yazar back test yaparsın ki bok gibi performans, senenin %60 ında çarpılmış sonra %100 yapmış sağol canım kalsın 0 ı 2 ile çarpında sıfır yapıyor malum.

Sen, deneyimlemediğin konularda çok iddialı konuşuyorsun. Uyarıyorum hala devam ediyorsun.

İnşallah 5 6 ay içine bir ekstreyi hakettin, sıfırdan (50 bin) milyon yapma projem var hesabı açtım vakit bulur da yaparsam ekstre sana özelden gelecek

merhaba,bugun borsa yok diye emlak sitelerine girdim,aman allahım bir yılda emlakta %50 ile % 100 arası fiyat artışları olmuş,bu yüksek faizlerle kim satın alacak diye düşünürken,arkadaşım geldi,bankada yüksek miktarda parası olan kesim faizleri düşük gördügü için emlak alıp kira geliri elde etmek için deli gibi emlaga talep oluşturmuş,bu durumda borsa bedava kalmış gibi oldu,nereye gidiyoruz aklım almıyor,allah herkesin yardımcısı olsun.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Analiz için çok teşekkür ederim. Son 6 yıldır reel enflasyon üzeri getirim olduğunu düşünüyorum, sürekli borsadaydım diyebilirim. Ancak ben de bu durumun sürdürülebilir olmadığını düşündüğüm için viop öğrenmeye gayret ediyorum.

Sn. Mohikan, ew analizi için çok yüksek kesinlik ile sonuç verdiğini ifade ediyorsunuz. Peki mesela bu analizi 1 dakikalık- 5 saniyelik periyot ile yapmayı hiç düşündünüz mü?

Sonuçta 1 yıl aylardan, aylar haftalardan, onlar günlerden derken milisaniyelere kadar ineriz. Yılda günlerin %60 inda borsa yataydir. ( %0.5 altı hareket) Oysa o yatayin içinde bile fırsatlar çoktur. Geçen gün açtığı gibi kapattı ama ben +3 yaptım çok aşırı mutlu olmuştum mesela. Yani biz burada haklı çıkmaya değil para kazanmaya çalışıyoruz, bu analizi salise bazında da yaparız ve kesinlikle çalışır dersek yapalım. Ben kodlarim ama analizi hiç bilmiyorum, sonra ister çıksın isterse yerin dibine batsın. Bize ne ekmeğimize bakarız. Biraz bu nedenle kontrol edemeyeceğim şeylere ( uzun vade borsa yönü vs.. ) değil edebildiğim şeylere odaklanmaya çalışıyorum.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hepsini yapıyoruz.

Çok kısa vade için 1-5-15 DK'LIK, Orta vade için 60-240 dk veya Günlük. uzun vade için Günlük veya haftalık.

Günde 20-30 grafik sayıyorum ben.

Bunu yapabilen başka biri de tanımadım şimdiye kadar.

DUHUL : 1999

8. Okuyorum ama çoğu zaman kimin ne yön demek istediğini anlayamıyorum.

Aşağımı yukarımı düşünüyorsunuz. Neden net anlayacağımız dilde yazılmıyor?

Ucu açık oluyor. Plaza dili gibi

Sayfa 95/1004 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •