Sayfa 957/999 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 7,649 - 7,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Cacik bu dolar
    Dth satisi var bariz

2.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    5.7250 mühim.Burayı gösterip tahteravallinin destek noktasında haftayı kapatabilirler.İyice trader oyuncağı haline geldi.Sıkıcı ama daha epeyce üvertürlerle devam edecek gibi.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    O zaman dolardan haberin yok sarı kafa 69 a değdirdi 67 ye gider diye bakarken karar ile 72 ye soktular
    Anlamadım !? Üstteki mesajı sabah atmıştım.Ama dediğiniz gibi olsun bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Anlamadım !? Üstteki mesajı sabah atmıştım.Ama dediğiniz gibi olsun bakalım.
    Merak ettiğim için soruyorum, verdiğin bu rakamları teknik analizlemi buluyorsun ?

Pazar günü İstanbula Kayyum atanırsa, ne olur ? görebilirmisin o analizde ?

Analiz önemli o zaman bilmeyen kaybeder, bilenler en çok kazanan, hatta hiç kaybetmeyen olmalı.

5. burası sazan göleti sazan sarmalı çoktur burada araki bulasın izini
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

6. bi yukarı sazan ağı attı şimdi bi de aşağı atıyo mu bak sen desdere diyorlar buna da
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Merak ettiğim için soruyorum, verdiğin bu rakamları teknik analizlemi buluyorsun ?

Pazar günü İstanbula Kayyum atanırsa, ne olur ? görebilirmisin o analizde ?
    Analiz demek çok iddialı olur.Aşağıdaki site bazı konularda yardımcı olabilir.Şu sıralar sorunuzun cevabı kehanet olur çünkü piyasayı rüzgara göre dümen tutarak kontrol ediyorlar.Dümen kontrolünde oldukça birşey söylenebilir,rüzgar kontrol edilemeyecek hale gelirse birşey söylemek mümkün değil.Şimdi böyle bir rüzgar çıksa nereye varacağını teknik analizle belirlemek mümkün elbette böyle bir rakam var kafamda ama hava durumu böyle bir rüzgar öngörmüyor,çıkarsa da rakamıözelden atarım,tavsiye gibi algılanmasını istemem.Bu sitede saniyelik grafikteki işlemleri seyredince fikir veriyor.Rainman pokerde kağıt sayıyordu ya hani..

https://www.centralcharts.com/en/8425-usd-try/charts

8.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Analiz önemli o zaman bilmeyen kaybeder, bilenler en çok kazanan, hatta hiç kaybetmeyen olmalı.
    Analizciler birşey olup bittikten sonra kitabına uyduruyor biz de adamlar biliyor vay canına diye izliyoruz,bir nevi ilüzyon.

Sayfa 957/999 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •