Sayfa 963/1023 İlkİlk ... 4638639139539619629639649659731013 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    adam ol önce karsındakinle konusurken insan gibi hitap et dahada seninle muhattap değilim saygısız herif. Git akranlarınla oyalan
    Sakin ol şampiyon....
    Sabret bir kaç gün...
    Zaman seni mi beni mi haklı çıkaracak görelim...

Neylerse mevlam güzel eyler...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2. ortamı germeyelim, bak 155'i ararun, bi kürtaj yaptırmadınız. ona göre...
    yatırım tavsiyesi değildir.

3. Seninkine de soyle aslini unutup emperyalizmin kıçını yalamasin o fotoyu da trumpla değiştir istersen commandatenin kemiklerini sizlatiyorsun
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    söyle patronuna schenken vizesine müracaat etsin.!!
    Tüpçümü senin patron?
    Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Seninkine de soyle aslini unutup emperyalizmin kıçını yalamasin o fotoyu da trumpla değiştir istersen commandatenin kemiklerini sizlatiyorsun

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Ben 20 yıla yaklaşan borsa ve forum hayatımda hep "DUYUMLARLA/SÖYLENTİLERLE/DEDİKODULARLA" mücadele etim...
    Bu benim bir nevi misyonum...
    Çünkü %99 u boş çıktı...

Soru1:Sen kimsin ki duyuyorsun?
    Soru2:Sen bile duyduysan o duyummudur?

Arkadaşlar ne olur sizlere yalvarıyorum;DUYUMLARLA hareket etmeyin...Vakit ve nakit kaybedersiniz...

saygıla/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6. Bizleri buraya koymayacaksin kardeşim düne kadar buralardan nemalanip son bir kaç yıldır istedikleri olmayınca hirlayan güruhun küçük bir çizgi film karakterisin taşlar yerinden oynarken menfaati biten ve telaş içinde olup maskeli baloda oradan oraya koşan bir figursun bir gün o dolarlari sadece kenefte kullanacaksin ya da puronu yakarsin tabi bulabilirsen
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Seninkine de soyle aslini unutup emperyalizmin kıçını yalamasin o fotoyu da trumpla değiştir istersen commandatenin kemiklerini sizlatiyorsun

https://m.youtube.com/watch?v=3en0JjBtLbM
    https://m.youtube.com/watch?v=7LuIKjQibi8
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Valla finansal piyasalar biraz da matematiktir.Normal veriler girilince dolar euro falan ne olacak belli oluyor.Şimdiye kadar su suni olarak önüne bariyer konarak farklı mecrada akıtıldı.Artık bu akıntıya bariyer, baraj falan dayanmaz su normal yatağında akacak.Direnilirse ordulu belediye başkanının durumuna düşülür.2x2=4 bizim memlekette uzun süre ya beş etti ya üç.Doğru cevap dörttür))))))))))))

Sayfa 963/1023 İlkİlk ... 4638639139539619629639649659731013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •