Sayfa 963/1030 İlkİlk ... 4638639139539619629639649659731013 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. para erime muhabbeti yıllardır var şu forumda.. adamın varsa 5 milyonu hayatının sonuna kadar kral gibi yaşar..aylık faizi 100 binin üstünde.. enflasyona karşı erise ne yazar.. ama 200 - 300 binin varsa 10 senede kuşa döner..
    daha önce yazdım ya çok paran olacak ya da olmayacak.. ikisinin arası olunca sıkıntı..

2.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    altın mı almış

ya da

ons un yukselmesiylemi artış olmuş.
    Onsun yükselmesi ile artmış olabilir ama döviz rezervleri erimeye devam ediyor.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Aktifbankin yürüyüşü degismis...caddede bayagi havali bir yerde tezgah acinca birde tum bankalar yarisir gibi faiz indirince aktif caddede %28 gunluk veriyorum ahanda opun elimi kiymetimi bilin yoldaslar diyor...ne demis faiz atasozumuz...faize guven olmaz ayidan post olmaz...firsat faiz cikinca kefene hazirlik icin hersey toz pembe iken isini garantiye alacaksin..)...

Chucky.........birleşik yoldaşlar cephesi
    Aktifci olarak... Dediğinizden bisey anlamadim..iyimi dediniz kotumu..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,147
     Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    para erime muhabbeti yıllardır var şu forumda.. adamın varsa 5 milyonu hayatının sonuna kadar kral gibi yaşar..aylık faizi 100 binin üstünde.. enflasyona karşı erise ne yazar.. ama 200 - 300 binin varsa 10 senede kuşa döner..
    daha önce yazdım ya çok paran olacak ya da olmayacak.. ikisinin arası olunca sıkıntı..
    Ne yani para coksa erisin mi goz gore gore?
    Hem cok ne demek?
    Kime gore neye gore?
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    para erime muhabbeti yıllardır var şu forumda.. adamın varsa 5 milyonu hayatının sonuna kadar kral gibi yaşar..aylık faizi 100 binin üstünde.. enflasyona karşı erise ne yazar.. ama 200 - 300 binin varsa 10 senede kuşa döner..
    yaşamaz..

yaşamaktan kasıt tabi ki o parayı biriktirirken yaşamaya alıştığı standartta, ya da az aşağısında yaşamayı, harcamayı kabullenerek yaşamak, piyango bir birikim değilse bahsi geçen.

yalan tuik enflasyonuna göre bile erir anapara tl faizde, şu andaki oranlarla bile. sokak enflasyonunu varın siz düşünün.

6.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    O para sen de olsa var ya...1 tl fazla gelsin die ugraşırsın...

Poker Face seni...

7.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    Bu forumda çok yazmam ama uzun zamandır okurum ve bundan daha mantıksız bi post daha okumamıştım.

8.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Bu forumda çok yazmam ama uzun zamandır okurum ve bundan daha mantıksız bi post daha okumamıştım.
    Bunu yazan arkadaş ya cok enayi, ya da bizi enayi yerine koyuyor.

Sayfa 963/1030 İlkİlk ... 4638639139539619629639649659731013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •