Sayfa 963/1527 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973101310631463 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by enisar Yazıyı Oku
    merill de satmış dün aldıklarını güzel kozaa da artık rahatlamıştır

credit ufak alımlarda da olsa iyi kademelr satışta yüklü sanki ama alıyorlar haldır huldur şimdilik
    Merryl döner 2 milyon alır, belli olmaz !!

2.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Hocam zararınız kaç bin bilmiyorum fakat baktığınızda şu anda girilebilecek pek bir senet göremiyorum ben 7.50 diye hatırlıyorum maliyetinizi. Beklemeniz daha iyi gibi durmuyor mu ? Tabiki ytd ama kol kesmek için biraz geç kalındı gibi. Buralarda yatay seyrediyor hisse birkaç gündür. Ha belki de dip bu değildir aşağıya uçuruma gidecek orasını da bilemem ama hürol hocanın geçmişe yönelik attığı grafiklerde kozaa nın ilk defa yaptığı bir hareket değil bu yaptığı. O yüzden biraz daha rahat olabilirsiniz sanki.
    hocam valla bakarsan doğru ancak inan okadar sıkıldımki artık para değerlensin diye beklerken hem paradan hem zamandan oluyoruz

3. IPMAN kardeşim aynı durumu ben de 2018 de yaşadım bu hissede. Sonra şöyle düşündüm:Şirket sağlam nasıl olsa. Ev aldım diye düşün bırak kalsın. Sabret. Sonunda güzel bir karla da çıktım. Sabret kardeşim hiç sıkıntı yapma. Bu bir yatırım. Elbette sana geri dönecektir.

Sabır acı, meyvesi tatlıdır.

4. Loruhlano bizi kademlerden mahrum etme ortak. İpman sende takaslardan mahrum etme ortak. Hepiniz sağolun

5. Üstadlar,
    Eregli ve Dgate icin görüşleriniz nedir.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayne36 Yazıyı Oku
    IPMAN kardeşim aynı durumu ben de 2018 de yaşadım bu hissede. Sonra şöyle düşündüm:Şirket sağlam nasıl olsa. Ev aldım diye düşün bırak kalsın. Sabret. Sonunda güzel bir karla da çıktım. Sabret kardeşim hiç sıkıntı yapma. Bu bir yatırım. Elbette sana geri dönecektir.

Sabır acı, meyvesi tatlıdır.
    evet usta ancak sanki bu sefer tmsf şirketin içini sanki boşaltıyor gibi geldi karlılık düşüyor yabancı bunu fiyatlıyor olabilirmi diye düşünürken burlarda kalırmı acaba ?

7.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    hocam valla bakarsan doğru ancak inan okadar sıkıldımki artık para değerlensin diye beklerken hem paradan hem zamandan oluyoruz
    Sağlıktan olma ortak. Gerisi inan boş. Paralar kazanılır kaybedilir insan kendine olan inancını kaybedince o zaman kaybeder.

Ortakların gözlerinin ışığının hep yanması dileğiyle...

Grup için iki kelam edersem teker taşın üzerinde.Gecince volalite artacak.Bu kadar verdiler alacaklar elbet.Devlete para lazım.Satilacaklar da bu grup var mı yok mu ? Gerisi size kalmış...

Vadenizde sorun yoksa bırakın teker taşı yavaşça geçsin.

Bu arada Credit efendi ilk kez uzun zamandır alıcı...7.8 lerden aşağı işaret fişeğini atan kurum.

8.  Alıntı Originally Posted by Cool76 Yazıyı Oku
    Sağlıktan olma ortak. Gerisi inan boş. Paralar kazanılır kaybedilir insan kendine olan inancını kaybedince o zaman kaybeder.

Ortakların gözlerinin ışığının hep yanması dileğiyle...

Grup için iki kelam edersem teker taşın üzerinde.Gecince volalite artacak.Bu kadar verdiler alacaklar elbet.Devlete para lazım.Satilacaklar da bu grup var mı yok mu ? Gerisi size kalmış...

Vadenizde sorun yoksa bırakın teker taşı yavaşça geçsin.

Bu arada Credit efendi ilk kez uzun zamandır alıcı...7.8 lerden aşağı işaret fişeğini atan kurum.
    hocam bugün + kapatır isek dokunmucam ama yine - olursa artık nasıl durucam bilmiyorum burayı takip etmesem zaten çoktan satmıştım ama bide kısmet bol kazançlar

Sayfa 963/1527 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973101310631463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •