Sayfa 967/999 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,729 - 7,736 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Yurt içi yerleşiklerin dolara ilgisi 22 Mart’la biten haftada da hız kesmeden devam etti. Vatandaşlar ve şirketler martın ilk üç haftasında 8.23 milyar dolar aldı.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...-alindi/218293

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Hisse senedlerinin ucretsiz demoda alis satis yapmak nereden mumkun? Grafikleri ustunde foreks gibi
    Foreks ve Matrikste ücretsiz demo hesap bulunmaz. Aracı kurumlar genelde internet siteleri üzerinden deneme hesabı kullandırıyorlar. Aşağıdan bakabilirsiniz.

https://www.atatradebook.com/
    https://www.investaz.com.tr/deneme-hesabi

3.  Alıntı Originally Posted by hayatgusel Yazıyı Oku
    Hangi banka?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün halk olduğunu söylemişti geçmişe dönük bakıp zaman kaybetmeyin diye yazdım
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

bloomberg de şuan yeni yetme bir ekonomist, doların önünü kesmek için faiz artırımı ile önüne geçmemek lazım diyor. yapısal reform yapılmalı diyor. sorsan yapısal reform olarak ne yapılmalı diye, eminim zınk diye kalacak. bu yapısal reformlardan sık sık söz edilir de , şu yapılmalı diyen yok. ekonomi yönetimi de düşünüyordur; ulan bu yapısal reform da ne ola ki diye, cahil pozisyonda kalmamak için kimsede birbirine soramıyor. hadi diyelim, böyle bir şey var, hem yapısal hem reform, bu sonuç verinceye kadar dolar fizana gider yahu.

5.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    bloomberg de şuan yeni yetme bir ekonomist, doların önünü kesmek için faiz artırımı ile önüne geçmemek lazım diyor. yapısal reform yapılmalı diyor. sorsan yapısal reform olarak ne yapılmalı diye, eminim zınk diye kalacak. bu yapısal reformlardan sık sık söz edilir de , şu yapılmalı diyen yok. ekonomi yönetimi de düşünüyordur; ulan bu yapısal reform da ne ola ki diye, cahil pozisyonda kalmamak için kimsede birbirine soramıyor. hadi diyelim, böyle bir şey var, hem yapısal hem reform, bu sonuç verinceye kadar dolar fizana gider yahu.
    Bloom da geçen sene dolar 7 ye çıkarken mb faiz indirmeli doları kendi akışına bırakmak lazım dolar uçarsa japonya oluruz diyen prof gördüm ben o yüzden şaşırmadım zaten faiz de 1 puan indi 25 oldu söylediği haklı da olabilir

6. günaydın site sakinleri....
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    Demokrasi ve yapısal reformlar bir arada bulunamaz, birini seçeceksin. Bu halk reform meform yapanı ilk seçim paketler gelmez bize. Para dağıtsın erken emekli filan etsin bizden sonra gelenlere geçirsin ooh ondan iyi hokumet yokturdur...

8. Selamlar.
    Hazine Bono oranlarini paylaşiyorum.
    TRT131119T19 KOD
    HAZİNE BONOSU
    KALAN GÜN : 230
    MEVDUAT EŞDEGERİ :%24.64

TRT100719T18 KOD
    HAZİNE BONOSU
    KALAN GÜN : 104
    Mevduat EŞDEGERİ : %24,44

Bonolar Artiş İçerisinde...

Sayfa 967/999 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon