Sayfa 973/996 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,777 - 7,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

FDA ve DSÖ onaylı bir tedavi ya da aşı gelmedikçe eski günlere donmek imkansız.Ben turizm acentesiyim Antalya da.Artık turizmde hicbirsey ayni olmaz.Ucaklar oyle 737 icin 180 kişiyle uçmaz,en fazla 90 yolcu ile uçar.otellerde açık büfe bitiyor tüm dünyada.Butik oteller revaçta olacak.Bircok ülke normal pasaport yanında biyolojik pasaport istiyor.Her sene Tayland’da bir ay kalrdım,oradaki thaivisa forumdaslarım bir filme atfen No country for the Old Men Ihtiyarlara yer yok diyor.
    Dünyada para genelde orta ve üst yaş grubunda.onlar da yatlari ile Güney Afrikanin alt kisimlarina kaçacak ya da Tayland krali gibi Almanya da otel kapatacak kadar zengin değilse çok hareket etmezler.Turkiye 50 milyon turisti bir daha zor görür.Fakat turizm geliri gelen daha çok para harcayacağı icin ayni oranda düşmez.Yurtdisina giden Türkler de azalir.Dua edelim de bir an önce asi ya da ilaç çıksın.Yoksa tüm dünyada lockdown ile düşen vaka sayıları gevşeme olunca tekrar yukselir ya herd immunity sürü bağışıklığı olacak ya da ilaç aşı.Ortası yok bana göre.Saglık olsun.Bir an önce kurtulalim su illetten.

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Bu virüsun kökü kompile kurumadan ne tatil olur ne ticaret !!!!!
    Kafeye gideyim, restorana gideyim, denizde bıcı bıcı yapayım...
    Kimsede bunları yapacak döt yoktur....aklı başında olanlar için diyorum tabii....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Insanlar care bulur bir sekilde.
    Köln'de 2 gün önce otomobil sinemasinda ilk konser verildi.

https://www.ksta.de/koeln/nach-coron...htern-36573948

https://www.youtube.com/watch?v=s1sJZ8VGAXs

3. sürü bağışıklığı da geçiciyse o zaman papazı bulduk demektir..

Stanford Üniversitesi Santa Clara'da yaptigi bir serolojik arastirma sonucunda, tahmin edilenden 50-85 kat insanda antikor bulduklarini yaziyor.

https://www.medrxiv.org/content/10.1....14.20062463v1

5. Danimarka Süper Ligi'nin lideri Midtjylland, yeni tip koronavirüs nedeniyle liglerin seyircisiz devam etmesi halinde stat çevresine arabalı seyirci almayı planlıyor.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, lige seyircisiz devam edilmesi durumunda stadın etrafında bulunan 12 bin araçlık parkın en az 2 bininin açılabileceği ve insanların kurulan dev ekranlarla maçları takip edebileceği duyuruldu.

Taraftarların ekranlardan maçı izlerken, ayarlanan bir frekansla spikeri arabalarından dinleyebileceği aktarıldı.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Danimarka Süper Ligi'nin lideri Midtjylland, yeni tip koronavirüs nedeniyle liglerin seyircisiz devam etmesi halinde stat çevresine arabalı seyirci almayı planlıyor.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, lige seyircisiz devam edilmesi durumunda stadın etrafında bulunan 12 bin araçlık parkın en az 2 bininin açılabileceği ve insanların kurulan dev ekranlarla maçları takip edebileceği duyuruldu.

Taraftarların ekranlardan maçı izlerken, ayarlanan bir frekansla spikeri arabalarından dinleyebileceği aktarıldı.
    Maç süresince tuvaletlerini arabaya yaparlar artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Stanford Üniversitesi Santa Clara'da yaptigi bir serolojik arastirma sonucunda, tahmin edilenden 50-85 kat insanda antikor bulduklarini yaziyor.

İki tip araştırma vardır. Birisini bilim insanları yapar. Diğerlerini paranın satın alabileceği insanlar. Bu araştırma hangisine girer bilemiyorum ama önümüzdeki süreçte ikisinden de bol bol göreceğimiz kesin. Özellikle tehlike yok ekonomiyi açalımcıların ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku

Benim bildigim antikor olsa bile tekrar hastalanma riski var. Örnegın sacları 3 numara tıraş olmuş bir virusle karsılasmıs antikorunu uretmıs aradan 4 ay sonra sacları uzamış virusle karsılasınca bu antikor virus efendıyı tanımıyor. Coronayı bu yuzden ciddiye almak gerekıyor.
    Aids virusude bır ınsandan baska ınsana gecınce ınsanın vucuduna gırdıkten sonra ılk halınden baka bır hala gecıyor. Sarı peruklu Aids virusu baskasına bulasınc Kızıl perugunu takıyor . Bu yuzden Aids in aşısını ve tedavisini bulamadılar

Sayfa 973/996 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •