Sayfa 979/1002 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,825 - 7,832 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bizimki gideli çok oldu, boyuna ütülüyoruz. sen sağlam kaldın ondan şeyttim nickini
    Birde ben asla hedef vermem, hele ki bi hisse şuraya gider suyuniçinde buraya gelir deye kesin konuşmam.
    Sür akkızı millet ayakta alkışlasın seni, nick önemli. Çakal
    THYAO'yu 9 dan 20 ye sürdük vaktinde, iyi bilirsin Akkız da hedef ufak kaldı, ortalığı kaldırmayalım ayağa diye o da...

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Lemur abi senin tüp bugün yeni rekor tazelemiş 644,10 ile, işaretleyelim
    Bugünde berekli oluyor şükür....long-short her iki yöne yaptık....ben hep bu saatlerde kazandığımı veriyorum palaya....
    bugünde buradan kaparsa long olanlara asıl darbeyi yarın vuracaklar diye tahmin ediyorum....

3. Dün akşam da sabah ekşi hap bekliyordun tokatli. Bir de anlık al sat yapıyor olsan gel yaz da gün sonu bir anda bugünde iyi al sat yaptım iki yönlü ve kazandım.yazinin nasıl bir anlamı var.

Bir masallahinizi alırım demek için mi yaziyorsun 😁

4. Bence 7000-9000 arası bir yer orta vadeli zirve olabilir... Zirveye oturmadan önce Gunwande nin gelip balkon konuşması yapmasını bekliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Bence 7000-9000 arası bir yer orta vadeli zirve olabilir... Zirveye oturmadan önce Gunwande nin gelip balkon konuşması yapmasını bekliyorum
    Abka bence arkadaşın bu tahminini baz alabilirsin önümüzdeki 2 ay için... Hisse bazlı tahmine gerek yok...

6. Altında insider var heralde powell konuşmadan doğradılar yine

7. Burada bazı arkadaşlar yazıyor fon aldığı malı satamaz diye aracı kurumlarınızla bir konuşun dün giriş yapan yabancıya fonlardan itelemişler mal , yav bu bademler eşşeği at diye satar anlamdınız mı hala .
    FORMASYON AVCISI -53

8. Herif Şişecamda kamyonu dayamış 5 milyon lot boşaltmış. Şu kağıdında takır takır gittiğini görmedim 3 ileri 2 geri 1 ileri 1 geri 3 ileri 1 geri grafiğe bakınca hep istikrarlı yükseliş yedire yedire gidiyor...

Sayfa 979/1002 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •