Sayfa 98/404 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 3228 madde; 777 - 784 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. masallah kardes sendeki de tabiri caizse peygamber sabri .. ben 18 de kol kesecektim acikcasi ..bugun neyseki bi hareket cekti.. yarin 20 tl yi gorse satar gecerim arkama bile bakmam.. ama masallah takdir ettim seni sabrin muhtesem ama yanlis kagit secmissin .. keske thyao aselsan garan kardemir ne bilim bi ton kagit var seni cezbeden ne oldu acikcasi bilemedim.. biri cikmis diyor kasada 30 milyon dolar var diyor .. ulan olum kagidin suanki degeri o kadar degil ne sacmaliyorsun..kimse de ses cikarmiyor ben bu sallamalara uzuluyorum..yazik gunah millete yakan soyleyerek nereye varacaklar ..cok okadar atil duran parsa hisse senedi geri alim yapsin ya da bedelsiz versin ..onu gectim yatirim yapsin anasini satayim 3 otel daha yapsin ya da alsin ..iskembeden sallanmasi beni sinir ediyor..hepimiz ky yiz ..disimizden tirnagimizdan arttirdigimizi buraya yatiriyoruz.. vicdanen nasil uyuyosunuz bilmiuorum bunu yazan arkadaslar

2. hic biseyden anlamiyorsaniz acin bilancolara bakin ..ondan da anlamiyirsaniz bi bilene bilanco okutturun.. onuda yapamiyorsunuz yazicidan ciktisini alin..herhangi bi bankanin kobi ya da girisimci bölümüne gidin rica edin size bilancoyu anlatsinlar ..okusunlar size bilancoyu ve okurken kimse sizden bes kurus istemez meraminizi anlattiktan sonra .. adam 30 milyon dolar dedi saka gibi ya ..yetmedi 2 milyon dolarda kira geliri dedi ..cildiracam gercekten de ... ulan sadece 2 milyon dolar kira geliri senelik 7 milyon tl ner kar demek.. nerde bilanco da bu rakam .. arkadaslar sizden ricam burda yazılan her seye allah rizasi icin inanmayin..arastirmadan almayin ..kulaktan dolma bilgilerle hisse senedi almayin.. hangi hisseyi alirsaniz arastirin..araba alırken nasil ugrasiyorsaniz hisse alirken en az 3 kati daha fazla ugrasin yatirim yapiosunuz sonucta

3. Bir fırıldaklar dönüyor ama kime inanacagimizi şaşırdık

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sayın hfy , sayın kemalosmanoğluna cevabınız olacak mı?

5. Kimseye birşey diyemem elimde bir kanıtta yok yazılanlar doğruda olabilir sadece kafam karıştı. Böyle olsa bile yinede uzun vadeciyim

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    sayın hfy , sayın kemalosmanoğluna cevabınız olacak mı?
    Değerli m-tech kardeşim elbette verecek cevabım olur
    Lakin cevap vereceğim adamın adam olması gerekir
    Buraya bir anda gelip şirketi bilmeden benim yazdığım doğru bilgileri yanlış bilgi gibi sunması kabul edilemez
    Yazdığım her bilginin ve analizin arkasındayım
    Bu bilgi ve analiz beni bağlar
    Arzu eden değerli ortaklar istifade eder veya etmez kendileri bilir
    Fakat kemalosmanoğlu gibi üslubu bozuk bir kişi benim muhatabım olamaz
    Ayrıca okuduklarını daha dikkatli okumasını tavsiye ederim
    Sadece bilmeyen ortaklarımız yanlış yönlendirilmesin diye şu küçük açıklamayı yapmayı doğru buluyorum
    Ben kasada 30 milyon dolar vardır yazmadım
    Kasada 35 trilyon nakit parası var bunun da önemli bölümü döviz mevduatı dedim
    Mares otlimizin kira geliri 2.000.000 $ dır
    Tüm arkadaşlara iyi geceler..YTD...
    İsteyen faaliyet raporlarından ve bilançodan teyit edebilir

7. arkadas kim ne yazarsa yazsin siz inanmayin acin sirketin bilancosuna bakin ..beklentisi var mi olabilir mi herseyden once beklentisinin olabilitesi yuksek mi onlara bakin .. 3 gundur hisse net e uye olmaya calisiyorum sirf hfy yazmasin cevap yazabileyim diye .. bak tekrar soyluyorum diyelim ki hfy dogru soyluyor dedikleri hepsi gerçek olsun.. bi allahin kulu bana diyebilirmi bu yazilanlari goren spek kagidi goturur mu ?? varsa gercekse madem insanlarin kazanmasini cok umud ediyorsun herkese ozelden yaz forundakilere .. ben bilmem arkadas kagit gelir 30 da olur döner olur 16 tl de olur .. kimse bunu kestiremez para kimdeyse hisseyi o yonlendirir.. ucacak kacacak diyenlere hemen kanmayin.. ha soyle dieyeyim bi arac alırken saticinin dediklerine inanip aracla direk notere mi giderseniz yoksa once sanayiye ya da ekspere mi goturursunuz vs .. baska da diyecek biseyim yok gencler .. allaha emnaet olun hayirli aksamlar ..

8. vallahi kardes ben uslubu bozuk bi insan degilim .. ama ne zaman birileri bir kagidi forumlarda yere goge sigdiramasa ondan sonra bi b..lar donuyor ..sen yazdigindan beri kagit yuzde 10 dustu .. bugunku yukselis de dedigim isyatirim sayesinde oldu ki saklama oranina bakarsan hatırı sayilir bi lotu var..sen sirketin defter degerinin 60 milyon civari oldugunu unutuyorsun galiba ?? ben bisey demiyorum bu saatten sonra ..senden tek ricam bu foruma olumlu hic birsey yazmaman .. birak millet arastirsin alsin.. senin mukemmel yorumlarinda sana kalsin olur mu ??

Sayfa 98/404 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •