Sayfa 989/1030 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hamza sütbıyık Yazıyı Oku
    şirket gibi düşünürsen , elit semtlerin f/k ları istisnalar hariç daima yüksektir zaten. Orada kira getirisinden önce başka şeyler önemli... başka şeyler...
    bu artık gecerli değil, fikirtepeye 50 bin konut yapılıyor..Kadıköyde kentsel dönüşüm ayagına yüzde 25 arz hakkı verdiler..Özetle tüm ilçeler çöp artık...

2.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    30 kasım sonrasını bekle bahri üstat,stopaj indirimi, kasım enf rakamı,ppk, fed....vb. Kasım ayı da sakin geçer gibi sonrası malum....hele bir de reis bey faiz indir söylemine başlarsa o da tuzu-biberi olur....
    o yüzden kasko ya yaptık yaptık da böyle düşmeye devam ederse elimdeki tl dolara kasko olacak

3.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    bu artık gecerli değil, fikirtepeye 50 bin konut yapılıyor..Kadıköyde kentsel dönüşüm ayagına yüzde 25 arz hakkı verdiler..Özetle tüm ilçeler çöp artık...
    elit semtin ikirtepe' ye şuraya buraya binalar dikilmesiyle ne alakası var ? bahsettiğim etiler , macarkent , cemal country , ulus , ulusun boğaz manzaralı kısmı , zorlu panter , teşvikiye - maçka , yeniköy , tarabya , izmir' in çeşmesinde levantenlerin olduğu villa kısmı falan ... elit derken onu diyorum
    yoksa ezkort bayanlar da cebi cömert beyler için elit kelimesini kullanır ... Kelimeyi har vurup harman savurmayalım...
    Son düzenleme : hamza sütbıyık; 30-10-2018 saat: 18:52.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    o yüzden kasko ya yaptık yaptık da böyle düşmeye devam ederse elimdeki tl dolara kasko olacak
    Senin kasko biraz pahalıya geldi gerçekten... biz de 70 bin ayırdık senin meşhur tabirinle kaskoya....Hala takipteyiz....Keşke al-sat ile biraz maliyet azaltsaydın....

Ama biraz voleyi de vurdun....5 alıp sanki 6 dan çakmıştın dolarları yoksa ben mi karıştırıyorum????

dolardaki hikaye daha bitmedi.yeni başlıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Senin kasko biraz pahalıya geldi gerçekten... biz de 70 bin ayırdık senin meşhur tabirinle kaskoya....Hala takipteyiz....Keşke al-sat ile biraz maliyet azaltsaydın....
    direk dth yaptık unuttuk gitti 😁 sanırım dolar beni sevmedi bahri bile beni alıyorsa köprüden atlarım daha iyi dedi sanırım

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    dolardaki hikaye daha bitmedi.yeni başlıyor.
    aşağı yönlü mü yukarı yönlü mü ?

8. öğlen diğer toppikte yazmış idim... dursun bu da burada

Alıntı Originally Posted by hamza sütbıyık Yazıyı Oku
    usdtry uzun ( try sat dolar al ) pozisyonlanmaya* ( *zamana ve kademelere yayarak alım yapmak ) başlamak için şu andaki görüntü ı-ıhh

not : döviz çiftlerinde OBV indikatörüne , gerçek işlem hacminin geçtiği organize piyasa ürünlerinde bakılması doğrudur. ( future kontratlar gibi ... )

Sayfa 989/1030 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •