Sayfa 991/1000 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. acc'ye 13,30'dan önce satış verdim. gerçekleşme tarihi 30 ekim olacak. zaten iş bankasındaki portföyü de ziraata taşıyordum, bu da vesile oldu, hakkımızda hayırlısı artık

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bankaci ustadim ses 1 2
    Ses 1
    2
    3
    Sessizlik iyidir üstadım

ACC alınacak tek fon dediniz bakın neler oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    acc'ye 13,30'dan önce satış verdim. gerçekleşme tarihi 30 ekim olacak. zaten iş bankasındaki portföyü de ziraata taşıyordum, bu da vesile oldu, hakkımızda hayırlısı artık
    Hayırlısı olsun sn. hayrani. Ziraat valörlü fon alımı için çok uygun değil üstadım. En son %4'den repo yapıyordu sanırım valörlü fon alışında. Vakıf daha tercih edilebilir bence

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Açık söylemek gerekirse bugüne kadar hiç bir fon yöneticisini aramadım, aramam da. Seversiniz & sevmezsiniz, adamlar bir yol tutmuş gidiyorlar. Yatırımcılar olarak bize düşen, fon performanslarını gerek o fona ait karşılaştırma ölçütü gerekse de emsal fonlarla mukayese ederek karar vermektir. Burada çok değerli paylaşımlar yapan üstadlar var ve geçenlerde yazdığımı tekrar etmiş olayım; gayet detaylı bilgiye sahip bu dostlarımız bir çok uzmandan çok daha yetkinler bu konuda. İşbu başlığın bu farkındalığı ortaya koyması noktasında çok faydalı olduğunu değerlendirmekteyim.
    bundan sonra ben de asla hiç bir fon yönetimini aramayacağım. demek ki bu işler böyle. keşke kaptaki o iletişim ve bağlantı kurulacak yetkili numaralarını falan da kaldırsalar daha güzel olur. adam bu kadar rahat konuştuğuna göre yapacak bir şey yok. hiç bir şey sormayıp işine gelirse alıp gelmezse de satacaksın.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bundan sonra ben de asla hiç bir fon yönetimini aramayacağım. demek ki bu işler böyle. keşke kaptaki o iletişim ve bağlantı kurulacak yetkili numaralarını falan da kaldırsalar daha güzel olur. adam bu kadar rahat konuştuğuna göre yapacak bir şey yok. hiç bir şey sormayıp işine gelirse alıp gelmezse de satacaksın.
    Siz haklısınız olay fon değil saygı ve konuşmayı bilmek insan ilişkileri...
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun sn. hayrani. Ziraat valörlü fon alımı için çok uygun değil üstadım. En son %4'den repo yapıyordu sanırım valörlü fon alışında. Vakıf daha tercih edilebilir bence
    aslında ziraate daha çok kısa vade borçlanma ve ppf fonlardaki getirilerden dolayı geçtim. gerekirse iş bankası hesabını da kapatmam. duruma göre hareket ederim

7.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    aslında ziraate daha çok kısa vade borçlanma ve ppf fonlardaki getirilerden dolayı geçtim. gerekirse iş bankası hesabını da kapatmam. duruma göre hareket ederim
    İşbankasında en son %7 idi sanırım repo oranı.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    ACC'nin son durumu zerre kadar şaşırtmadı beni
    Daha önce TCD'nin başına gelenin aynısı
    Döngü şöyle başlıyor
    1 . aşama burada aşırı övgü ve reklam
    2.aşama burayı üye olmadan da okuyan binlerce kişinin %10 bile olsa fona aşırı talep
    3.aşama fonun yeni girişleri yönetemeyip bocalamaya başlaması, güzelim fonun dengesinin bozulması
    4. aşama burada başgösteren ve fona girişten dolayı pişmanlık içeren açıklamalar, fonun eleştirilmeye başlanması

Biz bu filmi çok gördük

Bundan çıkartılacak ders: Burada fon övgüsünün dozunda yapılması

En önemli ders:Burada övülmeye başlanan fonlardan uzak durulması, eğer girilmişse tez vakitte kaçılması
    teşekkürler üstat. dersi almak, şu an kayıpta olsak dahi ilerideki kazançların ayak sesi olacaktır.

Sayfa 991/1000 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •