Onemli Gunler Banner
Sayfa 993/1000 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Reew Yazıyı Oku
    Htt, dzt gibi uzun vadeli fonlardan çıkış zamanı yaklaştı mı sizce? Yoksa bu rüzgar fed faiz indirimi beklentisi ile devam eder mi?
    Olasi fed pas geçmesinde olumsuz mu etkilenir?
    Bilgisi olan sayın arkadaşlardan rica ediyorum.
    12,95 de büyük düzeltme bekliyorum birde fed pas geçerse.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun sn. hayrani. Ziraat valörlü fon alımı için çok uygun değil üstadım. En son %4'den repo yapıyordu sanırım valörlü fon alışında. Vakıf daha tercih edilebilir bence
    ziraat - iş ,valorde ppf almayıp repo yapıyorsa bana uymaz ,vakıf-teb-garanti ppf alıyor.dun odea bank tan satıs girdigim okt ,bugun baktım 11.30 gibi hesaba gecmiş ,bu bankadan kaynıklımı acaba ?

Tkslr ustadim

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Düzenleme ben yaptım,risk daha az olduğu için dengeli demek istiyor aslında orada Örnek ist veya osl var dengeli
    Varsa düzeltme yapılacak yerler yapayım yazın.
    IST ve OSL fonları ÖST içeriği nedeniyle dengeli ve PPF üzeri getiriye sahipler. KVBA dendiğinde ben daha çok Kısa Vadeli Devlet Tahvili ve Bonosu içeren fon anlıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    IST ve OSL fonları ÖST içeriği nedeniyle dengeli ve PPF üzeri getiriye sahipler. KVBA dendiğinde ben daha çok Kısa Vadeli Devlet Tahvili ve Bonosu içeren fon anlıyorum.
    Genel hatları çizmek için zaten alan kişi detaylı bakması gerekli 10 fonun aynı adı olsada dağılımı farklı biliyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tkslr ustadim
    Bugün orta vadelilerin günü
    Elinde kısa vadeli olan varsa pek getirmeyecek bugün görünen.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Bankaci ustadim
    Dzt 2 mi 5 mi 10 yillikmi iceriyor buna bakabilirmisin sana zahmet

7.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    ziraat - iş ,valorde ppf almayıp repo yapıyorsa bana uymaz ,vakıf-teb-garanti ppf alıyor.dun odea bank tan satıs girdigim okt ,bugun baktım 11.30 gibi hesaba gecmiş ,bu bankadan kaynıklımı acaba ?
    Evet çalıştığınız bankayla alakalı. 11:30 gibi gibi hesaba geçmesi demek fon değişimini kolaylıkla yapabileceğiniz anlamına gelir. Bazı kurumlarda bu şekilde güzellikler olabiliyor.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Genel hatları çizmek için zaten alan kişi detaylı bakması gerekli 10 fonun aynı adı olsada dağılımı farklı biliyorsunuz.

Bugün orta vadelilerin günü
    Elinde kısa vadeli olan varsa pek getirmeyecek bugün görünen.
    Suan gorunen sifir...
    Dzt ve htt guldurmez ama tebessum ettiri

Sayfa 993/1000 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •