Sayfa 7/925 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 49 - 56 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Twitter da #GUBRF ile #tcbestepe #tc_basbakan #tctarım #tarimkredi adreslerine yazalım. Borsada bu fiyat itibarsizlastirmasi ile halkın güvenini azaltiyorlar

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by helicobacter Yazıyı Oku
    Twitter da #GUBRF ile #tcbestepe #tc_basbakan #tctarım #tarimkredi adreslerine yazalım. Borsada bu fiyat itibarsizlastirmasi ile halkın güvenini azaltiyorlar

isteseler hisse geri alımı yaparlar...bunların yatırımcı ile alakaları yok...bu yönetimin gitmesini bekleyeceğiz uğursuz geldiler...

3. Iste biz her yere duyurmaya çalışalım

4.  Alıntı Originally Posted by helicobacter Yazıyı Oku
    Iste biz her yere duyurmaya çalışalım

hiçbirşey olmaz ortak bunlar gücü siyasetten alıyorlar başarı sıfır...siyasilerin bunu görmesi lazım...bu şekilde yatırımcı görmezden gelinirse 2019 seçiminde 1 oy çıkmaz benim ailemden yapabileceğim en net olay bu olur.....

5. Adamlar halka açık şirket yönettiklerinin bilincinde değil. Yapılacak tek şey mümkün olduğunca maliyet azaltmak. Ben 4,7 küsür maliyetteyim. 4 olunca almayı planlıyordum ama vazgeçtim. Çünkü bunun gözü daha aşağılarda. Zarrab davası kamu hisselerini çok hırpalayacak beklentisi ile sattıkça satıyorlar. Halk ve Ziraate gelmesi muhtemel ceza kamu maliyesinden çıkacak paradır. Bence bunun bu kadar düşüşünün arkasında bu neden var.

6. şu algı ile yarın fosfat yatırımı yapacağız deseler hisse 1 tavan yapar sonra geri salınır...algının içine ettiler...vasıfsız yöneticilerin ürünü...

7. Yinede biz yazalım belki birileri dur der bunlara

8. kamuda maalesef tarım bakanlığı şimdiye kadar en kötü yönetilen bakanlıktı...bakanlığın neredeyse yarısı fetöcü diğer yarısı da belli bir bölge insanını ve rantını kapsıyordu..tarım bakanlığı adeta bir çiftlik gibiydi.. ancak yeni Bakan bir hizmet insanı..umarım istediği hizmeti yapabilir...

Sayfa 7/925 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •