Sayfa 91/106 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

1. Gün sonuna bakmak lazım amaç o zamam belli olur.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    dunku cikisin kucuk yatirimciya mallari devredebilmek amacli bir hareket oldugu bugunku hareketle iyice belli oldu. yuzde 5 eksi ve 1.50 deyiz su an. Guya dun 600 bin lotla 1.58 tavandi. noldu o lotlar spek efendi.buharlastilar dimi..boyle cikacak diye kimseyi kandiramazsin. bak alici bile gelmiyor hisseye..

3. 1,50 altına düşürme spek efendi bu hiç iyi olmaz.ytd

4. .....................
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. dünkü heyecan tek atımlık mıydı sepek efendi çok ilginç...biraz daha bekleyeceksiniz diyorsunuz yani bekleriz sıkıntı yok...bol şans...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    bu hissenin speginden bir cacik olmaz arkadaslar. buna bugun emin oldum. bakiyorum bazen kademede 500 bin lot alici var satici 5 bin 10 bin lot falan..daha tahtayi yapmasini bile bilmiyor buranin spegi.. hatta spek demek fazla buna.. spekcik demek lazim buna.Dolu kademelerle sozde alici cok süsü verip bizi kandiracak. bunu kimse yutmuyor artik.. milleti o kadar bezdirmis ki tavan oldugu gun bile cok az lotla tavan oldu ve bugun de acilista dahi yukselemedi.çünkü gersel gibi bir hisse varken hic kimse buna bakacak degil.Herseye ragmen bugun bir miktar alim yaptim bu atpet te bende.. bakalim sonumuz ne olacak..
    Son düzenleme : cennetyolu; 21-12-2017 saat: 19:27.

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    dünkü heyecan tek atımlık mıydı sepek efendi çok ilginç...biraz daha bekleyeceksiniz diyorsunuz yani bekleriz sıkıntı yok...bol şans...
    ustadım sabah baktım sıkıntılı hareketler yapıyor 1.59 vedalaştım size ve kalanlara bol kazançlar dilerim...

8.  Alıntı Originally Posted by eaart Yazıyı Oku
    ustadım sabah baktım sıkıntılı hareketler yapıyor 1.59 vedalaştım size ve kalanlara bol kazançlar dilerim...

ben paniklemem bekleyeceğim umarım arkadan bakmazsın....hayırlısı olsun...

Sayfa 91/106 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •