Onemli Gunler Banner
Sayfa 309/761 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Ben ilke olarak karşıyım bu tür paylaşımlara sayın mdal nedenine gelince; birilerinin yatırımlarını direkt olarak etkileme anlamında tasarruf sahibi olmaktan imtina ederim.lakin gördümlerimi kıyıdan kıyıdan masumane dile getiriyorum.tribünde olduğumu zaten belirtmiştim.para namertlik yapmazsa görüşümü günsonu özelden eğri ve doğrularımın nasıl keşistiğini izahatta bulunma durumum olabilir...

2. Teknikçi arkadaşlar, fincan kulp oluşumu mu var? Bakabilirmisiniz

3. 12.50 altı tarih olcak inşaallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by effect Yazıyı Oku
    Ben ilke olarak karşıyım bu tür paylaşımlara sayın mdal nedenine gelince; birilerinin yatırımlarını direkt olarak etkileme anlamında tasarruf sahibi olmaktan imtina ederim.lakin gördümlerimi kıyıdan kıyıdan masumane dile getiriyorum.tribünde olduğumu zaten belirtmiştim.para namertlik yapmazsa görüşümü günsonu özelden eğri ve doğrularımın nasıl keşistiğini izahatta bulunma durumum olabilir...
    Sizinkisi üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Elinde hisse yok, paylaşmaya grafiğin yok, eee temmeni etmesemde 11 altı kapanış umuyorum ne demek izah edermisin? Bu nasıl bir çelişkidir. Sıkıysa Gelsin 12.20 altına... Haydi hodri meydan.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Effect bey sen böyle yapmazdın hep yukarı derdin sanırım malı 10.80 de kaptırdın

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Herkez Asuzu ya gitti galiba

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Allah bereket versin ben bir kısmı ile Asuzu ya geçtim
    diğer kısmı ile devam diyelim
    Asuzu nun buradan döneceğini umuyorum

8. Ahmet ve kurtbey polemige girmemizin bir anlami yok.ben farkindaysaniz günlük degerlendirme yapiyorum!orta vade de zaten sayin acemsah beyin fikrine muhalif degilim.sözüm simdi size;grafigin feristahini koyarim ortaya ama prensib meselesi diye not düsmüstüm zaten sanirim okumadiniz algilayamadiniz demiyorum dikkat.bugüne gelince günsonuna bakalim özür borcunu ilan edecek biri olur platformda ok?dilegim yanilmam yönünde saygilar

Sayfa 309/761 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •