Onemli Gunler Banner
Sayfa 283/913 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by mustafacengiz Yazıyı Oku
    Yok seninle alakalı değil ucuz hisse diye u.v. düşünüyorum ben. Ama sen satmayin diyerek bilançosunu işaret ediyorsun ve yanlış yonlendiriyorsun
    Beni topa sokuyorsun yine, UCUZ diyorsun , uzun vade düşünüyorum diyorsun. Sonra bana satmayın diyormuşum diye suçlama yöneltiyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Beni topa sokuyorsun yine, UCUZ diyorsun , uzun vade düşünüyorum diyorsun. Sonra bana satmayın diyormuşum diye suçlama yöneltiyorsun.
    Hocam hisse ucuz zaten lakin ben kimseye satmayin demedim sen dedin. Neden ? Bilanço hareketi yapacak dedin ben demedim. Bu hissede bilanço iyi geleceğini düşünmüyorum ama bu halde bile kimseye satın bekleyin demem. Anlatabilmisimdir umarım.

3.  Alıntı Originally Posted by mustafacengiz Yazıyı Oku
    Hocam hisse ucuz zaten lakin ben kimseye satmayin demedim sen dedin. Neden ? Bilanço hareketi yapacak dedin ben demedim. Bu hissede bilanço iyi geleceğini düşünmüyorum ama bu halde bile kimseye satın bekleyin demem. Anlatabilmisimdir umarım.
    Sn mustafacengiz,
    Umarım sizde ucuz bulup uzun vade yatırım planladığınız, bilançosunun kötü geleceğini düşündüğüz KUTPO''dan mutlu ayrılırsınız.

4.  Alıntı Originally Posted by semih19 Yazıyı Oku
    bende bu işi biliyorsam 6,50 -6,54 ten asagı gelmez. kalemimi kkırar birdaha yazmam kütpo da . kademeler dolduruluyor birisi çekiliyor hisseden ama esas alıcı alıyor gündogdu spek e
    Biliyorsunuzdur umarım hocam yoksa söz verdin yazmayacaksın

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn mustafacengiz,
    Umarım sizde ucuz bulup uzun vade yatırım planladığınız, bilançosunun kötü geleceğini düşündüğüz KUTPO''dan mutlu ayrılırsınız.
    İnşallah hocam. Hep beraber. U.v. de buluşalım.

6. Herkes bıktıysa demek yukarı gitme vakti gelmiş demektir

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yazdım ki kurduğunuz hayalleri insanlara yedirmeye kalkmayın,umut pompalamayın bu patron hissesi,entrika-bilanço oyunları bitmez 10 yıldır kimleri bitirdiler ve fakat sizler hala yatırım danışmanlığına soyunup bu hisseyi öneriyorsanız ben bu işin altında oyun ararım arkadaş,şu yazılanlara bakıyorum da incir çekirdeğini dolduracak somut bir bilgi ve belge veren yok,yani keller yağırlar birbirini ağırlar,bu kağıdı öven hiç kimsenin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.KANMAYIN arkadaşlar,aracı kurumlardaki yat.danışmanlarınıza sorun!!!!!! ytd olamazda.....

8.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    yazdım ki kurduğunuz hayalleri insanlara yedirmeye kalkmayın,umut pompalamayın bu patron hissesi,entrika-bilanço oyunları bitmez 10 yıldır kimleri bitirdiler ve fakat sizler hala yatırım danışmanlığına soyunup bu hisseyi öneriyorsanız ben bu işin altında oyun ararım arkadaş,şu yazılanlara bakıyorum da incir çekirdeğini dolduracak somut bir bilgi ve belge veren yok,yani keller yağırlar birbirini ağırlar,bu kağıdı öven hiç kimsenin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.KANMAYIN arkadaşlar,aracı kurumlardaki yat.danışmanlarınıza sorun!!!!!! ytd olamazda.....
    4 gün önce üye olmuşun . Hisse net e

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 283/913 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •