Sayfa 244/300 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Acilen gözaltı pazarına alınmalı.

2. Buralardan topladıklarını da 0,75-0,80 dan verirsin Tan. Sakın firma ile ilgili bir atılım yapayım geleceğini düşüneyim deme..
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

3. 62-63 ten topladılarını verebılırse 68 yok veremezse dahada yukarı atıp 72-74 ele verıp tekrar asagı gider...

4. The end operasyon bitti.0.60 lı sevşyelerden bir yıl boyunca topla.Sermaye arttıracağız yalanı ile 1 li seviyelere kadar taşı %50 karla hisseleri okut.Sonra yok olmadı de.Geldiği yere düşür.Devlette,ilgili kurumlarıda bilmem kaçıncı kez seyretsin.Güzel tezgah.

Şimdi tutup da gözaltına gitsin demek yanlış olur. Olan yine bizlere olacak. Umarım tez zamanda toparlar, yada madem bu işten vazgeçtin, işine gelmedi. İşine geleni yap, açıkla, milleti kandirmakla bu iş bitmez. Hissene sahip çıkacaksın. Yada bu diyardan çekip gideceksin.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6. Dün de dedim.Almaya niyetli grubu bulduysan ve tahsisli olmadıysa, firmayı satabilirsin.Hatta tamamını sat ki millet senin gibilerinden kurtulsun.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

7. %96 si zaten halka acik. Sermayeyi artırıp oran dusecekti, sonra hooppp yine yavaş yavaş ky ye iteleyeceklerdi, %100 olana kadar devam... Yanlış yaptık inandık. Daha kaç kere gol yiyecekti millet, adamın geçmişi belliydi. Bunlar hep kısa zamanda çok kazanma istediğinden oluyor. Adama kiziyoruz 6 ay beklemiyor diye, biz çok bekliyoruz sanki. Hemen istiyoruz ki %50 kazanalim. Sağlam daha az riskli kağıtlar varken resmen kumar oynuyoruz, sonra da adı patrona kiziyoruz... Neyse iyi bir ders oldu bana...ytd

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Alim satim kademe ne durumda acaba

Sayfa 244/300 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •