Sayfa 7/821 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 49 - 56 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Grafiklere bakıyorum teknik 1,39 altı işe yaramaz diyor, 2 gündür yoğun baskı ve açığa satış var ancak 11/04/2014 tarihinden sonraki en fazla hacimi dün yaptı birileri mal mı boşalttı mal mı toplamaya çalışıyor anlamadım,ancak hacimli düşüş korkutuyor
    Son düzenleme : pharnakia; 30-03-2017 saat: 21:48.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2. bugünde 1.41 seviyesinden 484346 lot açığa satış yapılmış adamlr olmayan lotu satarak kağıdın içine ettiler.

3.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    bugünde 1.41 seviyesinden 484346 lot açığa satış yapılmış adamlr olmayan lotu satarak kağıdın içine ettiler.
    Bu bilgiyi nerden görebiliriz? Ne kadar açığa satış olduğunu nerden takip edebiliriz paylasirsaniz sevinirim...@pharnakia

4.  Alıntı Originally Posted by ekonomist01 Yazıyı Oku
    Bu bilgiyi nerden görebiliriz? Ne kadar açığa satış olduğunu nerden takip edebiliriz paylasirsaniz sevinirim...@pharnakia
    http://www.borsaistanbul.com/veriler.../gunluk-bulten adrese girerek pay piyasası bültenlerini indirerek sıkıştırılmış dosya içindeki .csv uzantılı dosayayı excelde açın orada AU-AV-AW-AX sütunlarında açıkla ilgili bilgiye erişebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    http://www.borsaistanbul.com/veriler.../gunluk-bulten adrese girerek pay piyasası bültenlerini indirerek sıkıştırılmış dosya içindeki .csv uzantılı dosayayı excelde açın orada AU-AV-AW-AX sütunlarında açıkla ilgili bilgiye erişebilirsiniz.
    Teşekkürler dostum

6. Yatirim tavsiyesi degildir.

7. Surekli boyle gerigelmeye devam mi edecek

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 1,28 ve 1,15 destek noktalarina kadar boyle 1-2 kademe 1-2 kademe dusurecek sanirim.

YTD.
    Yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 7/821 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •