Sayfa 415/777 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hürriyet gibi bir gazete ABD Başkan Yardımcısı Başkanı Pence'in tehdit dolu lafını vermiyor...

Oysa bağımsız bir medyanın olduğu bir ülkede Pence'in lafı sür manşet değer taşıyan bir haber olmalıydı.

Yazık ki yazık.
    1984 abi..(kitap)

Bugünde yine büyük zaferler kazandık..

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    1984 abi..(kitap)

Bugünde yine büyük zaferler kazandık..
    bir iki yıl oldu, bu örneklemeyi vereli.

şaka maka güzel kitaptır.

tavsiye ederim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "ABD Başkanı adına Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türk hükümetine bir mesajım var. Pastör Andrew Brunson'u ŞİMDİ serbest bırakın ya da sonuçlarla yüzleşmek için hazır olun. Eğer Türkiye, bu masum inanç adamını serbest bırakmak için hemen harekete geçmezse ve onu Amerika'ya yollamazsa Birleşik Devletler, Pastör Andrew Brunson serbest kalana kadar Türkiye'ye ciddi yaptırımlar uygulayacak"

Dirhemini yiyen kudurur...

Öyle laflar...

Bu yaklaşıma Kılıçdaroğlu bile haydi bırakıyoruz diyemez.

Bizim yöneticilerin "Bağımsız yargı" lafının arkasına sığınmaklarını ise dışarıda hiçbir devlet adamının kabul edeceğini sanmıyorum.

Bizim bildiğimizi onlar da biliyorlar...

İşler zordu daha da zorlaşıyor.

4. Yokmu bu adamlara bir cevap veren
    Mesela Pastor denince benim aklıma tek sutte ki mikropları öldüren Fransız doktor Pastor gelir metodda pastorizasyon +100 C de Sterilizasyon mikroplardan arindirma
    Yaklaşık 50 ye gircem 2 seneye papaz la rahibi duydum Pastor yeni moda galiba
    Pastor u serbest bırakın denince anlasilmiyo anlasilmadigi icin bırakılmiyo. Doğru kelimeyle denesinler birde sanslarini.
    Papaz yada rahip. Büyük din alimi ise de piskopos
    Otekileri bilmiyokkine

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Amerikan Hazine Bakanlığı’na, uluslararası mali kuruluşlara 'Türkiye’ye yardım etmeyin ve kredi açmayın' çağrısı yapma yolunu açacak tasarı bugün Senato’nun Dış İlişkiler Komitesi'nde oylanacak.

Komite toplantısı Kongre binasında yerel saatle 10.00'da (TSİ 17.00’de) başlıyor.

Komitenin gündemi bugün hayli yoğun olduğundan Türkiye ile ilgili 'Turkey Financial Institutions Act' adlı bu tasarı gündemin üçüncü maddesi olarak görülüyor. Yani bunun oylanması Türkiye saatiyle 18.30 ile 19.00 arası olabilecek."

Pence'in tehdidinden sonra, sabah burada paylaştığım Serdar Turgut haberi daha da önem kazandı...

6. Ne papazmış ama doları bir indiriyo bir kaldırıyo geçen demiştim bu papaz bir sonraki celsede beraat eder abd ye gönderirler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Çinden 3,6 milyar dolarlık çerezlik kredi vaadi haberi veriyor damat...

Kanal İstanbul yatırım maliyeti şimdilik 25 milyar dolar...

Bankaların batık kredi tutarı (yeniden yapılandırılandırılan kredilerin yeni taksitlerinin ödeme durumu nedir acaba?) ne kadar milyar dolar?

Kısa vadeli dış borç ve dış açık tutarı belli.

Hani Maliyeci diliyle söyleyeyim..

Çin'den gelecek 3,6 milyar dolar kredi, bizim derdimize damga vergisi bile olamaz...

Aslında damat yavaş rotayı göstermekte. Önemli husus bu.

Sayfa 415/777 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •