Sayfa 199/1024 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Kriz zamanlarında dolar ve altınları fiziki olarak tutmak mı daha iyi yoksa bankada mı tutmak bankalarda marj çok açılıyor çekmek imkanı ve istediğiniz yerden satma imkanı da olamayabilir gerçi şimdi döviz büroları da bankaların yolundan gidiyor. fiziki olarak kalmasını hep Umuatabi öngörürdü acaba ne yaptı?
    Fiziki döviz için ideal yer Tahtakale dir....Alım satım marjıda her daim düşük olur...90 lı yıllarda da böyleydi...Bankadan daha ucuza alırdınız daha pahalıda satardınız...Bankadan kimse döviz işi yapmazdı...

2. Yok ben araştıracam bu adamların ne içtiğini öğrenecem ve bende içecem. Savunma sanayinin geldiği yere bak ben niye göremiyorum. Ya en son atak hlkp Pakistan'a satılacaktı, motorunun lisans hakkının ABD'ye ait olduğu yazıldı. Yerli ve milli diye bizi uyutuyorlar. Ama keşke yazıldığı gibi olsa kim istemez.

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Fiziki döviz için ideal yer Tahtakale dir....Alım satım marjıda her daim düşük olur...90 lı yıllarda da böyleydi...Bankadan daha ucuza alırdınız daha pahalıda satardınız...Bankadan kimse döviz işi yapmazdı...
    de herkes istanbulda yaşamıyor 10 bin dolar alıp satmak için işi gücü bırakıp kalkıp orayamı gelelim abi

Ne dedik...Swap yabancının TL ye erişim mekanizması , bu swap borsa yı 73K ya ve faizi zirvelere taşıyacak...Borsada benim beklentim 73.xxx dir...Oradan yabancı ağırlığı olmayan sağlam birkaç kağıttan poz açmayı düşünüyorum....Hayırlısı bakalım...

Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    de herkes istanbulda yaşamıyor 10 bin dolar alıp satmak için işi gücü bırakıp kalkıp orayamı gelelim abi
    TFX diye bir bankanın ürünü var o da fena değilmiş....

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Muzik setiniz ne marka, benim ki mehter marslarinin basini tam veremiyor, her halde?

Kac paralik silah aliyoruz ve satiyoruz ona bakin bence!
    abi artık insanların verdiği gazdan hangi hissede/yatırım aracında olduğunu çıkarabiliyorum kaşarlanmaya başladım

farkında olmadıkları büyük çoğunlukla yabancıların yönlendirdiği bir piyasada, burda okuyan 3-5 kişi ile bişeyin değişemeyeceği...

7. Belli ki buralarda çok duramayacak

5.85 den fulll geri döndüm hafta dolmadan net dolar arttırımım %13-14

Sayfa 199/1024 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •