Sayfa 912/1252 İlkİlk ... 4128128629029109119129139149229621012 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    bu saatten sonra bu kadar veriye rağmen TL ci nasıl kurtulur bende bilmiyorum. eldeki sermaye ile kıbrısta rulet atın başka çare yok.
    Gittim gittim .Heryolu deniyorum.700 dolar verdim geldim blackjacke

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    bu saatten sonra bu kadar veriye rağmen TL ci nasıl kurtulur bende bilmiyorum. eldeki sermaye ile kıbrısta rulet atın başka çare yok.
    bi ara ne güzel susmuştun powerpc
    başka topic mi yok

yok londradan haber veriyolarmış
    sen ne imiş be abi

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Gittim gittim .Heryolu deniyorum.700 dolar verdim geldim blackjacke

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    TL'nin büyük değer kayıplarına uğratılmasına yakalanma şanssızlığınız varken bir de kumarda şansınızı denemek bile bile lades. Geçmiş olsun.

Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    olay dolar değil TL değer kaybediyor ve edecek. AKlar hatalarını kabul etmediği ve yanlışta ısrar ettikçe TL nin değer kaybı sürecek. Ben bu krizde full dolar ve sterlinde yakalandığım için ne dediğimi biliyorum. daha önce çokkk uyardım beni dinleyenler servetinin erimesini önledi.Ahme ve beni takip edin gerisini bazı ustalar hariç boşverin. londra sağolsun bu devali bana taaa 2017 eylül'ünde haber vermişti. londra'dan veriler son gaz akıyor,secure vps tunelling üzerinden bana akıyor.aslında bana aktığını bilmiyor kaynağın sahipleri. o kadar veri geliyorki evdeki pc yetersiz kalıyor,cloud'a yönlendirdim. böyle bir veri akışı bizim bankalarda yok,devalden önce bankaların bu kadar hazırlıksız yakalanması bundan. yonca,kırmızılı,başak için hiç iyi düşünmüyorum.başak'ın akrabalarıda arkadan gelecek.
    Kritik gördüğünüz bazı verileri herhangi bir sorumluluk kabul etmeden de olsa arada bir paylaşabilirseniz çok memnun oluruz. Direkt veri paylaşmayı sakıncalı görüyorsanız en azından hangi sektörde ne gibi gelişmeler var bunlar hakkında özet değerlendirmeler de yapabilirsiniz. Saygılar,

Rusya ile ticaret bomba..
    Aldığın yak.28 milyar USD:.sattığın..4 milyar USD:.
    Doğalgaz kışa riske girer mi?

Londradan,Katardan,Çinden para al.. Git Rus'a ver..

7. Turkey could end its lira-battering crisis with the United States “instantly” by freeing a detained American pastor, President Donald Trump’s national security adviser said, adding that a Qatari cash infusion would not help Ankara’s economy.

ABD, eskiden aba altından sopa gösterirdi şimdi açıktan gösteriyorlar. ABD'nin güvenilirliğine, demokratligina, özgürlükçü zihniyetine leke sürecek söylemler. ABD, ikinci bir İsrail devleti gibi davranmakta. Hukuk sadece benim için var, başkası için yok demekte. Bakalım sonuç ne olacak? En nihayetinde Trump gidecek de, onun yerine gelen demokratlar dünya ile barisacak mi yoksa bu savaşı körükleyecekler mi onu görmek lazım.

Link: https://www.reuters.com/article/us-u...-idUSKCN1L70A5

8.  Alıntı Originally Posted by PiNNo Yazıyı Oku
    Turkey could end its lira-battering crisis with the United States “instantly” by freeing a detained American pastor, President Donald Trump’s national security adviser said, adding that a Qatari cash infusion would not help Ankara’s economy.

ABD, eskiden aba altından sopa gösterirdi şimdi açıktan gösteriyorlar. ABD'nin güvenilirliğine, demokratligina, özgürlükçü zihniyetine leke sürecek söylemler. ABD, ikinci bir İsrail devleti gibi davranmakta. Hukuk sadece benim için var, başkası için yok demekte. Bakalım sonuç ne olacak? En nihayetinde Trump gidecek de, onun yerine gelen demokratlar dünya ile barisacak mi yoksa bu savaşı körükleyecekler mi onu görmek lazım.

Link: https://www.reuters.com/article/us-u...-idUSKCN1L70A5
    Obama başlatmıştı zaten onlar algıyı oluşturdu bu manyak da belki değiştirir diye bizimkiler sevinmişti ama baltayla daldı...

Sayfa 912/1252 İlkİlk ... 4128128629029109119129139149229621012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •