Sayfa 516/548 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. dgzte topiği kapandı mı yahu... kimseler yok

2. 3 kişi kaldı

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Burdayız malları demirören e teslim etmeden bir yere gitmek yok.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    burdayız malları demirören e teslim etmeden bir yere gitmek yok.

Sm-g930f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende burdayım.kaçtan satmamız gerekiyor.ve ya hisseyi tutmamız mı gerekiyor

5.  Alıntı Originally Posted by fettullah Yazıyı Oku
    bende burdayım.kaçtan satmamız gerekiyor.ve ya hisseyi tutmamız mı gerekiyor
    Açıkçası dgztenin satışı olmasaydı şu an hisse 1,5 TL civarı olabilirdi.Dolayısıyla hisseyi tutmak beni korkutuyor..Hele ki patron üçkağıtçının önde gideni.Ha patron sürer hisseyi 15 yapar millete vermek için ,olabilirmi olabilir.Ama şahsen ben bu riski almam.

Dolar 6,01 olarak hesapladığınızda temettü düşülmüş olarak çağrı fiyatı 8,18 TL. Hisse başı bu fiyattan Demirören zaten alıyor. Çağrı en az 10 iş günü sürecek. Siz Demirören’in piyasadaki tüm hisseleri alacağını inanıyorum diyorsanız hisse fiyatı bunun üstüne çıkmaz. Ki borsada hisse fiyatları çağrının üzerinde seyretmiştir benim bildiğim tüm çağrılarda. Bu oran % 5 yada % 50 gibi değişir. Çağrı başlasın bakalım ne olacak.

7. Yaklaşık 45 günlük faiz ilavesi olacak....

Çağrıdan sonra az Lot kalırsa, orta/küçük boy spekler dalabilir...(Demirören bildiğim kadarıyla 10 yıl satamaz)

Çağrıya verilen tutarı ve kalan kısmı analiz edecem, bu nedenle Kar kısmını çağrı son günlerine veya sonuna bekletmeyi düşünüyorum.

Hayırlısı artık..

8. Günaydın. Bugün TCMB kuru açıklanır açıklanmaz net fiyat içeren düzeltilmiş bilgi formunun son halini düzenleyip SPK ya verirler ve onayı alırlar diye düşünüyorum. Kurlar yine yükselişte yarin çağrıya başlamak isteyebilir tüpçü.

Sayfa 516/548 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •