Onemli Gunler Banner
Sayfa 692/774 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. reisi sevmiyenler evet diyor
    ben reisi seviyorum
    hayir diyorum...
    ölene kadar başımızdan eksik olmasın...

2.  Alıntı Originally Posted by EKaya Yazıyı Oku
    reisi sevmiyenler evet diyor
    ben reisi seviyorum
    hayir diyorum...
    ölene kadar başımızdan eksik olmasın...

Bu tipler kolay can veremez.

Cok beklersiniz.

3. Artık sonucu belli gibi.
    Burası avrupa değil. sürpriz murpriz beklemeyin. Çok yüksek evet oranı da öyle 60- 70 gibi sonuçlar beklemeyin. Muhalefet in sesi çok cılız kaldı. CHP li değilim ama Erdoğan'ın katıldığı her programda Kılıçdaroğlu nun ssk kasetini sunması hiç doğru değildi bir şeyin boku nasıl çıkartılır görmüş olduk.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. evetçi dostlar akp'nin yarısı hayır diyor nasıl %60 evet çıkacak. komik bir şaka yapmış A.Gür size.

5. dolaylı yoldan hdp tayfası evet diyecek diyor
    bayrak boşuna asılmadı
    ama güney doğudan koca bir evet çıktığında mhplile artık ne yapar bilemem

6. hayırcı arkadaşlar yaklaşık 40 gündür gerektiği kadar evetçileri aşağıladınız.
    makarnacı kömürcü örümcek kafalı ağzınıza geleni söylediniz.
    tutturdunuz bir tek adama oy veriyorsunuz diye.
    bu bir seçim değil referandumdur.
    tüm dünyada başkanlıkla yönetilipte geri kalmış ülke çok istisnadır geneli kalkınmıştır.
    onlar kalkınırken bizler kovalisyon hükümetleri kurup yıkmakla meşguldük.
    pazar günü rte ye oy vermiyoruz o adam zaten 3 yıldır fili olarak başkan evette çıksa hayırda çıksa rte nin 1 dönem daha aday olma hakkı var.
    sizin yapacağınız anayasa değişikliğine bu kadar hiddetle karşı çıkacağınıza hakaretler edeceğinize üslubunuzu düzeltip 2019 yılındaki cumhurbaşkanılığı (başkanlık) seçimine hazırlansanız iyi bir aday çıkartıp halkında taktiriyle siz kazanmaya çalışsanız daha iyi olmazmı.
    burada evet diye yazan bir arkadaş çıktığı zaman toptan saldırıya geçip aşağılıyorsunuz yapmayın hepimiz bu vatanın evlatlarıyız.
    burada yazanların yaşlarının kaç olduğunu bilmiyorum.benim yaşım 55.
    ben 1980 darbesinide sigara çay yağ mazot benzin kuyruklarınıda yaşadım ve iliğime kadar hissettim.
    2001 krizinde borçlanarak aldığım 2000 model hyundai camlıvan aracımı ödünç aldığım 5000 doları ödeyemediğim için alacaklıya vermek zorunda kaldım.
    1991 yılında oğlum üçüncü kattan düştü beli kırıldı hastane masrafları için evdeki siyah beyaz televizyondan eşim ve kendimin parmağındaki alyanslara gelinceye kadar herşeyimi sattım.
    bankalar en az 3 kefil olmadan kredi vermiyorlardı.
    fazla uzun yazmaya gerek yok bizler referanduma değilde bundan sonraki adaylara odaklansak çok daha iyi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by ufuktakiler Yazıyı Oku
    tüm dünyada başkanlıkla yönetilipte geri kalmış ülke çok istisnadır geneli kalkınmıştır.
    amma üfürdünüz...
    kalkınmış ülkelere gel
    bir abd
    yapısal farklı güney kore..
    başka ?

8. [QUOTE=EKaya;276524]amma üfürdünüz...

bu üslup doğrumu arkadaşım.
    neyse herkeze iyi akşamlar.

Sayfa 692/774 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •