Sayfa 267/910 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 7276 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Nasıl bi fırıldak çeviriyor bunlar bazı forumlarda bedelli yapabilir deniyor arkadaşlar yaparlarsa tecrübeli arkadaşlar lot başı ne kadar ister bunlar baya var elimde çünkü düştükçe alıyorum ortalama insin diye ama bi türlü çıkamadı lanet hisse bide aldıklarını geri satıyorlar işin tuzu biberi oldu üstüne

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Olağan genel kurul öncesi yönetim aldıklarını sattı herhalde deniz sattığına göre... 1.33-1.36 aralığından aldı 1.2-1.25 aralığından sattı herhalde... Marco paşadan başka kimse ciddiye almaz zaten şikayetleri

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dediğiniz çıktı klüp satmiş. haberi geldi.kaç lot almıştı ki toplamda?

3.  Alıntı Originally Posted by özge2112 Yazıyı Oku
    dediğiniz çıktı klüp satmiş. haberi geldi.kaç lot almıştı ki toplamda?
    Yaklaşık olarak 2.6 milyon TL nominal değerli hisse aldılar... Üstelik 410 000 adeti 1.37-1.40 aralığından aldı... Satışı 1.2-1.25 aralığı...

4. trabzonspor'un başına dürüst bir yönetici gelmeyecek galiba

5. Bugünde biraz sattılar sanırım ama dünkü kadar değil. Ellerinde çok bişey kalmadı ama sonrası bedelli gelirse yuh yani. Fiyat 0.40 lara falan düşer heralde. Ben beklemiyorum bedelli olmasını bu arada.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Bugünde biraz sattılar sanırım ama dünkü kadar değil. Ellerinde çok bişey kalmadı ama sonrası bedelli gelirse yuh yani. Fiyat 0.40 lara falan düşer heralde. Ben beklemiyorum bedelli olmasını bu arada.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu fiyattan bedelli gelir mi hisse değeri nominal değerin altına düşüyor bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

7.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    bu fiyattan bedelli gelir mi hisse değeri nominal değerin altına düşüyor bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
    Bedelli acıklarsa bedelli oncesi zaten 1 tlnin altını boylar bildiğim kadarıyla spkda nominal degerin altında bedelliye izin vermiyor. Yapacaksalar bence fiyatı yukarı surmek zorunda kalırlar krstal basvuruda bulundu fiyatı 1 10 uzerinde tutmaya calısıyorlar fiyat zaten 1,20 de bence hicbir anlamı olmaz

8.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    Yapmak isterse yapar önünde yasal bir engel yok... Hatta bu fiyattan yaparsa hisse değeri bölünmeden sonra çok düşeceği için elinde hisse olan mecbur kalır girer bedelliye... Ya da söver sayar rüçhanı satar bölündükten sonra yeni kağıdı alır... Bedelli yapacak adam seni beni düşünmez şirkete sıcak para sokmak için yapar geçer... İnşallah olmaz öyle bir şey...

Sayfa 267/910 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •