Sayfa 155/309 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

hala anlamıyormusunuz..bizim ile birlik olun kol kola mahkemeye gidelim.
    başka yolu yok. mahkemeye az kaldı.
    hala vıdı vıdı.
    benim elimdeki lot ne kadar olursa olsun beni batsa da etkilemez (yanlış alaşılmasın) ama bu benim onur davam.
    bana hiç kimse 2 liradan verip 40 kr geri isteyemez. böyle bir ********liği ****liği kabui etmem.
    bu onur meselesi.

2. Yeni yatırımcı ozel mesajlarda cevap vermiyon.haftaya salı malatyadayim uygunsan bir çayını içerim.

Yeni yatırımcı Guest
    yeni gördüm kardeş cevap yazdım özelden

4. Fesih açanlar la anlaştılarsa dışarda kalanların işi sakat.fesihten korktukları için mecburen bu yola başvurmuslar.simdi dua edin Yusuf bey anlasmasin.anlasirsa şirket daha bırakın diyologu haber bile göndermez.ama Yusuf bey bağlantı kuracak gibi umarım biz açıkta kallmayiz.

5.  Alıntı Originally Posted by tosun_paşa Yazıyı Oku
    Bilader bende mahkeme gurubun katılmayanlardanim.simdi herkes kendi menfaati için çalışır.adamlar herkesi davet etti 2 kişi hariç.hem davete uymayıp hemde onların kendi gurup hareketlerinden faydalanmak delikanliliga yakışmaz.herkes yaptığına kaderine razı olur.borsa gündem ne yazdı SPK dan yatırımcıların mağduriyetini giderecek hamle yazdı bu hamle neydi acredeto faaliyet savunmaları.evet onlar nedeniyle SPK birleşmeye izin vermedi.ve yatırımcılardan gelen belki benim ve yatırımcı akrabalarimdan 12 kişinin yoğun maillerininde faydası olmuştur neyse iptal oldu ve sürekli yatırımcıları mağdur ettiği için BIST kottan attı.bunlar sürekli menfaat fırsatçı olmasaydı kervansarayda fesih açıldı usasada ve birkaç borsa şirketinde fesih açıldı ama hepsi kotta.ve onlara daha önce açıldı davalar .neyse bu adamlar sürekei yatırımcıyı zararr ettirdikleri için basiretli davranmadiklaari için kottan atıldı.ha şimdi fesihcilerin ağırlığı bastı neden çünkü hakim şirketi fesih etse bina ellerinden gidecek.kayyum açık arttırma bunları korkutur.ben mudahillik asli ve ferri müdahillik olayını buldum ama mahoyla görüş ayrılığından nasip olmadı hazırladığım 5 sayfa dilekçeyi yirttim attım.neyse geçti bunlar genel kurul fesih olaylarında buldum ama gercekstirebilirmiydim yüzde 0 ihtimaldi.velhasiil demek istediğim şimdi Rıdvan bu çağrıyı nah yapardı.su an fesih davasinin amacı ney ortaklıktan çıkma o nasıl olacak degerlemelerle.bu adamlar ben kendi rizammla isteyeni ortaklıktan cikaracam diyerek fesih olayına karşı adım attı .şimdi bu gurup patronla anlasirsa dışarıda kalanlar yani bizler 3 un birini alırız .bu adam kesinlikle çağrı yapmazdi.onun icin buralarda ağlamak sizlamak hiç hoş değil.hem belli külfet altına girmicen hem başkasının sırtından gecincen.bak ben hayatta o kadar haakeretten sonra kisiligim gereği babama minnet etmem.kaderimize razı olacaz.yeni yatırımcı dua et anlaşmasınlar .anlaştılarsa bu şirketten bir daha bırak çağrıyı SPK da haber bile alamayiz bir söz vardir .davası olmaz diye.bu çağrı fesihciler sayesinde oldu yani teşekkür etmek lazım.ne kadar kendimize göre gerçekleri konuştuğumuzda hakeret yesekte.benim uzun süre kalma durumum yoktu kardeşim .kimse kimseyi zorlayamaz.ama ben ne diyim insAllaah fesih açanlar 3 TL den satsiinlar haklaarida.ben telefonumu değiştirdim telimi kardeşime verdim kimse aramasın
    Baya bir hikaye yazmissin. Sirketin ortagi olarak istedigin zaman arar ve bilgi alirsin. Ben kottan atilir atilmaz finansal bilgilerini borç falan istedim seve seve adnan ek vasitasiyla paylastilar. Her ceyrek bilancoyu da isteyecegimi soyledim. Bunlarin hepsi sirket ortağı olarak hakkindir. Boş keseden atip tutmayin. Sonra sirket diyelim herkesten hisseyi topladi ve orani %98 oldu diyelim. 3-4 yil sonra binadan gelecek kiranin turşusunu mu kuracak. Seve seve temettü verecek . %2 ye para dagitmamak icin %98 kendi temettusunu mu vermeyecek. Haa vermese de yine onemli degil. Cunku kalan %2 yine ortak . Sirket de biliyor binanin hisse ederi en az 4 lira su an ve o yuzden 1,5-2-3 ne varsa ucuza kapatmaya çalisiyor ve calisacak. Er sene odenen 3,2 mn euro borcla ve alinan kira ile hissenin degeri zaten 50 krş artiyor..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

6.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Baya bir hikaye yazmissin. Sirketin ortagi olarak istedigin zaman arar ve bilgi alirsin. Ben kottan atilir atilmaz finansal bilgilerini borç falan istedim seve seve adnan ek vasitasiyla paylastilar. Her ceyrek bilancoyu da isteyecegimi soyledim. Bunlarin hepsi sirket ortağı olarak hakkindir. Boş keseden atip tutmayin. Sonra sirket diyelim herkesten hisseyi topladi ve orani %98 oldu diyelim. 3-4 yil sonra binadan gelecek kiranin turşusunu mu kuracak. Seve seve temettü verecek . %2 ye para dagitmamak icin %98 kendi temettusunu mu vermeyecek. Haa vermese de yine onemli degil. Cunku kalan %2 yine ortak . Sirket de biliyor binanin hisse ederi en az 4 lira su an ve o yuzden 1,5-2-3 ne varsa ucuza kapatmaya çalisiyor ve calisacak. Er sene odenen 3,2 mn euro borcla ve alinan kira ile hissenin degeri zaten 50 krş artiyor..

Neyi vercek bina yenileme masraf o bu der 3 un birini verir temettü olarak yüzde 5 dağıtır yav sen hangi ülkenin borsasindasin yabancı ulkedenmi geldin.senin birleşmede neler atlattiginin birleşme olsaydı eline 46..5 geçeceğinin değişimde anel e 1.50:5 eline 30 kuruş geçeceğini ne çabuk unuttun .bu adam sana 50 kuruş temettü verecekti sen hayal kur dostum Rıdvan Çelikel yaz haberleri oku nelerden kurtuldugunun farkına var bunlar zoru gormeseydi senin hissenin varmı bilmiyom sen ağlayan kişilerle nasıl taşşak geçtiklerini görmedin tabii burda 50 kuruş temettü Alacam dersin.yatirimci isyan etmeseydi bu adam senden 46 kuruş a hisseni almicakmiydi.sen 50 kuruş temettü diyon balık hafizasimi var nevo

7.  Alıntı Originally Posted by tosun_paşa Yazıyı Oku
    Neyi vercek bina yenileme masraf o bu der 3 un birini verir temettü olarak yüzde 5 dağıtır yav sen hangi ülkenin borsasindasin yabancı ulkedenmi geldin.senin birleşmede neler atlattiginin birleşme olsaydı eline 46..5 geçeceğinin değişimde anel e 1.50:5 eline 30 kuruş geçeceğini ne çabuk unuttun .bu adam sana 50 kuruş temettü verecekti sen hayal kur dostum Rıdvan Çelikel yaz haberleri oku nelerden kurtuldugunun farkına var bunlar zoru gormeseydi senin hissenin varmı bilmiyom sen ağlayan kişilerle nasıl taşşak geçtiklerini görmedin tabii burda 50 kuruş temettü Alacam dersin.
    Cahillik ve seviyesizlik diz boyu diyeyim de argo falan kullanmayayim. Nick degistirip gelip buraya yazmayin. Anladik davaci grubundansin ben de yarin tansel beyle gorusup katilacagim gecen hafta Seyfi beyden aldim iletisim bilgilerini. Ama gelip burada bir taraf secip diger tarafi elestirmeyin. Rahat 1 milyon lottan fazla var davaci olmayanlarda ve bu durumda kira gelirinin usulsuz kullanildigini belirtip gerekirse davaci da olunur. Bilgi alamazsa yine davaci olabilir. Artik kotta olmadigi icin herkes yatirimci degil, daha da ilerisi ortaktir. Sonra adam elektriğin %60-70 ine sahip zaten kirayi hakim ortak oldugu sirket uzerinden yiyecek. %2 ye dagitacagi 300-500 bine bakmaz ki o zaman ölür zaten . Bakariz oğlu da ayni mi ?

"Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Cahillik ve seviyesizlik diz boyu diyeyim de argo falan kullanmayayim. Nick degistirip gelip buraya yazmayin. Anladik davaci grubundansin ben de yarin tansel beyle gorusup katilacagim gecen hafta Seyfi beyden aldim iletisim bilgilerini. Ama gelip burada bir taraf secip diger tarafi elestirmeyin. Rahat 1 milyon lottan fazla var davaci olmayanlarda ve bu durumda kira gelirinin usulsuz kullanildigini belirtip gerekirse davaci da olunur. Bilgi alamazsa yine davaci olabilir. Artik kotta olmadigi icin herkes yatirimci degil, daha da ilerisi ortaktir. Sonra adam elektriğin %60-70 ine sahip zaten kirayi hakim ortak oldugu sirket uzerinden yiyecek. %2 ye dagitacagi 300-500 bine bakmaz ki o zaman ölür zaten . Bakariz oğlu da ayni mi ?

Cahillik dedinya ben sığır çobanıyım .bak mesela 3.2 dedin yalan 3.1 milyon euro odenuyor yıllık borç senede iki taksitle 1.550 ser.iste bakalım binanın geçen yılki değerleme raporunu sana verceklermi o kadar dedinya herşeyi öğreniriz diye .ben istedim vermeyiz dediiler.dedigin 50 kurus temettü için tek başına 25 milyon kazancı olması gerek bu imkansız.tamami 20 gelir var hiç gider olmasa yarisi telekomün 10 milyon:50 =20 kuruş çok iyi para hisse fiyatına göre ancak karın tamamını dağıtan hiçbir şirket yok.yuzde 20 sini alırsın seninle dalaşa girmeyim ben davar çobanıyım çok davar guttum
    Son düzenleme : tosun_paşa; 13-12-2018 saat: 20:36.

Sayfa 155/309 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •