Sayfa 318/910 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 7277 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,396
    borcu borçla kapata kapata gitmez bu iş elinde sonunda bir kulup satılacak ama ilk kalkan yol alır ama kim alır bizim gibi abudik gubidik ligten bir kulup avrupada daha çok izlenen ve daha başarılı yönetilen fantik taraftarılık mantığı ile bakılmayan şirket gibi yönetilen o kadar ligde o kadar takım var ki ama satış haberleri çıkması iyidir

https://www.bloomberght.com/haberler...inin-detaylari
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,396
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. Bu haberle bile 58i kiramadi ise yarin öbürgün yine 50 altina gelebilir

M.K.A.

4. Bu haber önemliydi cin şişeden çıktı diyebilşriz

5.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    arkadaş doğru diyor nerden çıktı bu bedelli muhabetleri bedelli yapacak sa şirketin de para koyması lazım zaten o kadar parası olsa koyacak sıkışlık yaşamaz ama gsray gibi bir arsanın olmayan parasını koymuş gibi bedelli yaparsa ayni sermaye artışı diyorlar trabzon varlıkları arasında istanbulda iki petrol var galiba eski stad arsası devlet el koydu park yapacak diye ama karşılığına hala yeni satad verilmedi diye biliyorum yani bedelli yapacak nakit şart çünki hisselerin %49 zu kendi ellerinde
    %49'u değil %51'i ellerinde kulüp içersinde şuan hazırlık var, bedelliye hazırlanıyorlar ama açıklarlar ama vazgeçerler bilemem

6. diğer kulüp hisseleri tavana gidiyor bu mangup hala hacimsiz ve isteksiz

7.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    %49'u değil %51'i ellerinde kulüp içersinde şuan hazırlık var, bedelliye hazırlanıyorlar ama açıklarlar ama vazgeçerler bilemem
    Aldık bakalım çok konustun bedelli bedelli yapsın işimize gelir mesala sen olmazsin en azından bedelli kotü bisey degildir herzaman.

8. Kisa vadede 58 ustu kapatmadan alinmaz hala 1.4× lar mümkün bu hafta...1.44 kiracagini da hic sanmiyorum 1.45-50 arasi toplayıp başakşehir maci riski alinmali...enkotu beraberlik bekliyorum...17sinde kozalaklarin davasi oldugu icin alamiyorum ordan guzel bur prim alırsak ts deyim...ancak bedelli riski vardir bence yükseklerde yapmaları daha makul olur 2 civari..buda başarıya bagli...

M.K.A.

Sayfa 318/910 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •