Sayfa 1171/1527 İlkİlk ... 17167110711121116111691170117111721173118112211271 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 9,361 - 9,368 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by edipharabi Yazıyı Oku
    Deniz hocam kervt ve albaraka bakabilirmisiniz

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ALBARAKADA TREND TEPESİNDE GEZİYOR

2.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    denizin söylediğide,benim söylediğimde aslında farklı şeyler değil,adamlar mallanmadan yukarı sürermi,ky para kazansın diye böyle yapan bir yabancı,yada spek grubu varsa kesin cennetliktir
    haklısın abi biraz yatay en azından mart 15 e kadar böyle olur bence

3.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    bugüne gelirsek,alıcı tarafında ilk 2 de garanti yatırım varsa, yandın demek,sadece kozaayı vurmadı,aselsanıda,thy de kozaayıda vuran garanti yatırımın ölçüsüz mal alıp akşama kusması,yoksa bakın bugünkü alıcı satıcılara,bu oranda normal şartlarda düşmesi imkansız.ama tahtada merily satıcı tarafta ise,garanti ilk 2 de ise tahtada her türlü kötülüğe hazırlıklı olun...

marbaş dediğim gibi hergün 500k eksi ile günü tamamlıyor,birileri dediğim gibi spek grubunun yerli ayağı. virmanları açmadığı sürece spk nın biz bu tür ali cengiz oyunlarını görmeyeceğiz,yada neden blomberg terminali olan hangi yabancı fon aldığını görüyorda,matrix alan neden göremiyor,bırakın adaleti,eşitliğin olmadığı bir borsada at hırsızlarının çalmasını görmemiz,yasal kurumlar tarafından engel olunuyor,adalet istiyoruz.adaletin olmadığı bir borsaya ky gelmez,gelsede 2 günde parası elinden alındığı için tövbe eder ve bir daha girmez. eğer gerçkten ülkenin insanlarının paralarını borsada değerlendirmesini istiyorsanız,eğer biraz ülkenizi seviyorsanız borsaya adalet getirirsiniz.

bide bugün invest satıcı tarafında idi ve günü -276k tamamladı.. tabi,tavan ve taban yapan birçok hissede investin olması tesadüf..

sizleri yeise sürükleyip elinizdeki hisseler alınmak istemekte.eğer yapabiliyorsanız,bu işi biliyorsanız trade yapabilirsiniz.ama en iyi trader bile elindeki hisseleri kaptırabilir.
    kozaa hissesinde temek olarak bir problem yok bunu bilin.
    İyi geceler dostum.halkbanktada bu yazdıklarının biraz tersi bı durum var .nasıl yorumlamak gerek
    Yanı garan satıcı taraf.yabancı alıyor.

Alıntı Originally Posted by zaftra Yazıyı Oku
    İyi geceler dostum.halkbanktada bu yazdıklarının biraz tersi bı durum var .nasıl yorumlamak gerek
    Yanı garan satıcı taraf.yabancı alıyor.
    kesin yükselir

son 1 senedir halkbankta merily nin bu şekilde aldığı 1 gün hatırlamıyorum...acaba bir duyumu,yoksa hissenin düşük fiyatta olmasımı ? yada 1-2 güne geri kusmasımı....
    şu anda kimse bilmiyor....ama tahminimi sorarsanız önce yabanacılar duyar,sonra yerliler... bu sözüm üstünden kimse işlem yapmasın sadece duygusal olarak tahminde bulunuyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Tspor %200 1 liradan bedelli sermaye artırımı
    yaptı.şuan 0.99
    sorum şu;
    örneğin çoğunluk %80 bedelliye katılmadı. Bu şartlarda ne olur... zamanmı uzar, bedelli iptal mi olur... ve nasıl birşey olur? şimdiden teşekkürler
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Tspor %200 1 liradan bedelli sermaye artırımı
    yaptı.şuan 0.99
    sorum şu;
    örneğin çoğunluk %80 bedelliye katılmadı. Bu şartlarda ne olur... zamanmı uzar, bedelli iptal mi olur... ve nasıl birşey olur? şimdiden teşekkürler
    bildiğim kadarı ile süre uzamaz,rüçhanlar serbest pazarda satılıyor diye biliyorum. ben spor hissesi almam. alanada neden alıyorsun demem.

7. pazartesi pastası ve takasları tek tek saydım kontrol ettim pastada satarken takasda aynen cıkanları işaretledim.
    yani bu çete takımnın satarken kulandığı aracı kurumları ortaya koydum
    deniz teb marbaş meril, GEDİK, ak yatırım doçe.... =ÇETE TAKIMININ SATIŞ AYAĞI
    birazdanda alırken kullandığı aracı kurumları ortaya koyacam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    bildiğim kadarı ile süre uzamaz,rüçhanlar serbest pazarda satılıyor diye biliyorum. ben spor hissesi almam. alanada neden alıyorsun demem.
    haklısın. hani bedeliye katılım olmaz ise spk veya tspor katılım olmadığından dolayı iptalmi olur...
    araştırdım hiçbiryerde bulamadım.
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 1171/1527 İlkİlk ... 17167110711121116111691170117111721173118112211271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •