Sayfa 486/946 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    endeks kaca gelecek bu durumda..?
    45 bine mi.?
    kac cente dusecek o zaman endeks.? yabanci esek yukuyle mal tasirken olacak oyle mi.?
    kafalar piril piril masallah..
    Öncelikle tüm arkadaşlara selamlar ..
    Yaklaşık 10 gündür işlerimin yoğunluğundan dolayı forumu takip edemiyordum ..
    Burada yazılanlara ve yazan arkadaşlara değer verdiğimden dolayı 2 gündür 150 sayfa yazı okudum ..
    Yabancı yatırımcı ky gibi düşünmez .
    Her kademeden alır ve satar ...
    Yurtdışında beraber iş yaptığım bir arkadaşım var elinde ki garan hisselerinin ortalaması 4.30 ...
    2004 yılından beri sürekli al sat yapar ... sağlam traderdır ..
    En büyük kazancını 11 TL den açığa sattığı garan lardan yapmıştı ...
    Bana da hatırı sayılır rakamlar kazandırdı ...
    Sakın aklımıza şu gelmesin adamlar 15 yıldır elinde tutuyorlar bırak ta hisse 2 ye katlasın
    O tarihte 100 bin lotu olan şimdi 1 milyon lotla işleme devam ediyor .. Hatta fazlası bile olabilir ..
    Yani borsa değil 45 bine 20 bine de düşse yine kardalar ..
    Yazdıklarınızdan dolayı , sizin borsadan iyi anladığınızı tahmin ediyorum ...
    Umarım açıklayıcı olmuştur ...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

Alıntı Originally Posted by broker33 Yazıyı Oku
    Burada yazılanlara ve yazan arkadaşlara değer verdiğimden dolayı 2 gündür 150 sayfa yazı okudum ..
    Yurtdışında beraber iş yaptığım bir arkadaşım var elinde ki garan hisselerinin ortalaması 4.30 ...
    Sakın aklımıza şu gelmesin adamlar 15 yıldır elinde tutuyorlar bırak ta hisse 2 ye katlasın
    O tarihte 100 bin lotu olan şimdi 1 milyon lotla işleme devam ediyor .. Hatta fazlası bile olabilir ..
    Yabancilarin maliyetleri al satlarla 0 tl nin altindadir. Adam sadece hissede poz almiyor ki.beklesin, aciga satiyor viopta islem yapiyor altin doviz vs.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by broker33 Yazıyı Oku
    tesekkurler..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4. ali top at,ayşe tut
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick Shanahan, Türkiye'yle henüz bir çözüme varılmadığını, ancak iletişimin önceki döneme daha iyi olduğunu söyledi. Shanahan, "Eğer Türkiye S-400 kararında kararlı ise biz de işi Türkiye'den çıkarmak zorunda kalırız" dedi
    https://www.bloomberght.com/abd-den-...lamasi-2216788
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yabancilarin maliyetleri al satlarla 0 tl nin altindadir. Adam sadece hissede poz almiyor ki.beklesin, aciga satiyor viopta islem yapiyor altin doviz vs.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onların maliyet hesabının bizimki gibi düz mantık olduğunu da sanmıyorum. Birçok parmatereye göre maliyet belirliyordur adamlar .

Bence onların maliyeti geçen seneki kar oranıdır ve bu sene o oranı geçmeleri lazım, yeterli marj olsun adamlar her fiyattan alır satar .

Gözünüz aydın Dolardaşlar , derlerki İstanbul seçimleri yenilenecek ki gidişat o yönde ben bu durumda Dolar için yukarı hedef bile düşünmem allah ne verdiyse, ne kadar giderse...

Ben çok merak ediyorum seçimlerden önce bariz bir şekilde al takke ver külah , Ali cengiz oyunlarıyla baskılanan Dolar ve emirle düşürülen mevduat faizine rağmen Dolara geçmemiş Tl ciler ne düşündüler !...

Sayfa 486/946 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •